Проект називатиметься «Співай. Танцюй. Твори». У ньому можуть брати участь діти різного віку з абсолютно різними талантами: спів, танець, малювання картин та ін. І найголовніше, не потрібно буде в наш епідеміологічно небезпечний час їхати в студію і хвилюватися, стоячи під сценою, як це відбувається в подібних шоу. На телеканалі пропонують просто надсилати відеозапис свого номера, який будуть показувати в ефірі кілька разів протягом дня. Причому один день — один учасник. Таким чином до кінця місяця буде зібрано певну кількість номерів, які потім об’єднають у великий показ.

А вибирати переможців буде почесне журі, до складу якого увійшли: заслужений артист України, екс-учасник групи «МенСаунд» Володимир Трач, відомий хореограф Сергій Костецький, популярна актриса Ольга Атанасова. Продюсер проекту «Співай. Танцюй. Твори» — керівник Служби виробництва власних програм телеканалу «Київ» Олена Яструбенко.
Перших учасників можна буде побачити в ефірі телеканалу «Київ» уже на початку грудня. Передбачається, що дитяче талант-шоу буде постійним і в кінці наступного року виступатимуть переможці кожного місяця. На каналі також сподіваються, що в проекті захочуть взяти участь не тільки жителі Києва та області, а й інших регіонів країни.

Відео можна надсилати на адресу: talant.show@kyivtv.com
До відео потрібно додати фото дитини, вік і короткий опис її захоплень.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий