Співачка продовжує ділитися власними історіями, а також поєднувати творчість зі стихіями природи.

— З дитинства я дуже багато подорожувала Україною. До дідуся з бабусею в Одеську область, або на конкурси та фестивалі. За лаштунками одного з таких фестивалів я познайомилась з людиною, яка повністю змінила моє життя, та надихнула досягати своїх мрій. Ніколи не здаватись і не падати. Цією великою Людиною був Кузьма. У мене немає слів, аби описати вдячність Всесвіту, тому дню, місцю і часу за те, що я мала можливість спілкуватися з Андрієм Вікторовичем. Я розповіла йому про свої мрії, а у відповідь почула: «У тобі є вогонь», — розповідає СХОЖА.

Незважаючи на те, що співачка була малою, вона назавжди запам’ятала ці слова. СХОЖА зізнається, що це дуже особиста частина її історії. Вкладаючи її у сингл «Вогонь», вона прагне нагадати слухачам про силу всередині кожного.

— Коли здається, що все йде догори дригом, хочеться залишити усе і зайнятись чимось іншим, але я пам’ятаю слова Кузьми і йду далі. Бережу свій вогонь, несу крізь каміння і гострі кути. Бережіть його і ви в собі! — закликає співачка.

Саме зараз передплачуй улюблене видання — тисни сюди

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий