Подробиці особистого життя музикант розповів на шоу «Хто зверху?» (Новий канал).

Курйози, травми та секрети особистого життя – все це розповідають зірки українського шоу-бізнесу в ювілейному сезоні ігрового шоу «Хто зверху?», що показує Новий канал. Для цього там є спеціальний раунд «Правда чи брехня», де у двобоях сходяться по черзі всі представники чоловічої та жіночої команд.

Сергей Танчинец балдеет с сыном под хит «Зорі запалали»

– Ми з дружиною познайомилися на зйомках кліпу, – заявив під час цього раунду лідер рок-гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» Сергій Танчинець.

Леся Нікітюк, яка була його суперницею, почала думати вголос.

– Ну, кліпи в тебе є. Їх вже чотири, – розмірковувала ведуча. – Коли ми з тобою познайомилися, в тебе вийшло лише два відео, і ти вже був одружений і мав сина. Твоєму малому рочків приблизно два-три. Виглядає, що це правда, але, можливо, ти вже був одружений, коли в тебе ще не було кліпу, або ви тільки зустрічалися, і тут в тебе пішло-пішло-пішло… А, може, ви познайомилися на зйомках не твого кліпу? Добре, це неправда.

– Так, Лесю, вони зустрічалися, а потім познайомилися на зйомках кліпу, – пожартував Притула.

Але дарма Леся Іванівна не повірила музиканту, адже це реальна історія кохання.

– Це були зйомки нашого найпершого кліпу для гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» у 2007 році, – розповів Сергій Танчинець. — Саме там ми познайомилися з моєю дружиною. Але, на жаль, цей кліп так і не вийшов, бо не вдався.

Додамо, що дружина Сергія, Ганна, – сценаристка та режисерка, вона й досі плідно працює з гуртом. Творча пара разом уже 13 років, вони виховують сина та доньку.

Ще більше зізнань зірок про особисте дивіться в шоу «Хто зверху?» щочетверга о 19:00 на Новому каналі.

 

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий