Інтригу розкрито. Нарешті ми дізналися ім’я дівчини, яку Соня Плакидюк повернула на проект Нового каналу всупереч протестам з боку Алли Костромічової та учасниць реаліті.

Сьомий випуск «Супер Топ-моделі по-українськи» розпочався зі скандалу: ні учасниці модельного реаліті Нового каналу, ні його ведуча Алла Костромічова не погоджувалися з тим, що на проект потрібно повернути учасницю, яка вже вибула. Йдеться про фаворитку глядачів Дашу Майстренко.

– Вона не завершила свій шлях на цьому проекті і заслуговує ще на один шанс. Не знаю, що сталося всередині Даші, але в якийсь момент вона вимкнулася – тому й пішла у четвертому випуску, – каже Соня. – Але на моїй рекламній зйомці поза проектом стався ребрендинг Даші, вона працювала дуже круто і професійно. Тому я вимагала, щоб експерти прислухалися до моєї професійної думки і погодилися повернути її на проект.

Учасниці «Супер Топ-моделі по-українськи» заявили: це рішення несправедливе. Адже Даша не проходила разом з ними найважчі випробування. До того ж, вона сама не раз говорила, що робила все для того, щоб швидше залишити проект. Сама Даша запевняє: вона багато переосмислила.

– Я повернулася сюди боротися, повернулася за перемогою. Тепер у мене є величезна мотивація, – переконує Майстренко. – Очікувала такої реакції дівчат. Якби була на їхньому місці, теж думала б, що це несправедливо.

Не була в захваті від повернення Даші й Алла Костромічова. Прийняти дівчину назад у проект ведуча погодилася лише після погрози Соні Плакидюк піти з реаліті.

– Мене поставили у незручне становище, в якому не залишили вибору. Я дуже поважаю Соню, але не хочу драматизувати. Вона взяла на себе відповідальність за повернення Даші, і тільки після цього я погодилася, – зазначила ведуча Нового каналу. – За роботою Даші стежитиму дуже пильно. Одна помилка – і вона піде з проекту.

Дивіться «Супер Топ-модель по-українськи» щопонеділка о 19:00 на Новому каналі!

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар