Альбом називається «Метаморфози» й відтворює метаморфози, які відбулися вже і продовжують відбуватися зі співачкою, її життям та творчістю. Новий етап почався вкінці 2017 після того, як понад рік Христина не писала нового материалу.

— Я боялася, що ніколи не напишу більше, що весь мій креатив і творчий талант, як автора вичерпався. А потім я написала пісню. Я стала іншою. Потім ще одну. Я не була впевнена, чи моя здатність писати відновилася, чи це просто разові везіння. Але я тішилася кожній пісні так, як батьки, які нарешті народили дитину. З того часу я написала близько 17 пісень, — розповідає Христина Лугова.

Саме зараз передплачуй улюблене видання — тисни сюди

В музиці й голосі Христини розкрилося більше пристрасті, яку свого часу співачка стримувала. Саме, через пристрасть, Христина й сприймає музику. Альбом «Метаморфози» налічує шість композицій, які розкриють співачку по-новому.

— Я дозволила собі не стримувати цю пристрасть. Я захотіла нею ділитися. Я дозволила собі дисонанси й нуар в музиці. Я захопилася фольковими мотивами. Десь більше проявилася любов до соулу, — доповнює Христина.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий