Грандіозне гіпершоу «МАСКА» на каналі «Україна» – адаптація світового бестселера The Masked Singer – здивує глядачів грандіозними постановками, вражаючими костюмами та неповторною атмосферою веселощів і загадковості. Разом з телеглядачами й іншими зірковими детективами проєкту створювати версії, які знаменитості можуть ховатися під неймовірними масками, буде українська суперстар, попдіва, якій першій вдалося підкорити серце світового слухача, NK | Настя Каменських.

Заради шоу «МАСКА» Оля Полякова кардинально змінила імідж

Пісні NK | Насті Каменських знають не тільки в Україні, а й далеко за межами нашої країни. Адже українську артистку полюбила латиноамериканська аудиторія. Цього року співачка презентувала свій перший іспаномовний альбом «Ecléctica», куди увійшов популярний трек «a huevo», реліз якого першим анонсувало американське видання «HOLA! USA», і запальний хіт «Elefante», кліп на який зібрав 119 мільйонів переглядів на YouTube і потрапив в топи популярних чартів по всьому світу, від Америки до Індії. Ім’я Насті Каменських завжди на слуху, вона не перестає дивувати своїх шанувальників яскравими релізами, епатажними постановками та незабутніми образами.

«Я дуже рада стати частиною такого оригінального шоу. Раніше я була вже суддею і тренером талант-шоу, але цього разу на мене чекає нова роль – зірковий детектив. Вірю, що мій професійний досвід і гарна інтуїція допоможуть мені в «зірковому розслідуванні». Скажу по секрету, один з моїх улюблених жанрів фільмів – детективи. Хтозна, можливо я зможу скористатися лайфхаками улюблених героїв і застосувати їх на практиці, щоб разом з телеглядачами безпомилково визначити героїв, які будуть ховатися за масками», – поділилась NK | Настя Каменських.

NK | Настя Каменских зажигает под мексиканские мотивы

У масштабному шоу «МАСКА» співачка продемонструє свій музичний інтелект і спостережливість, щоб розкрити особистості учасників проєкту, які ретельно сховалися під оригінальними костюмами.

«NK | Настя Каменських – досвідчений музичний експерт, який вміє точно оцінити вокальні дані учасників. Вона популярна, успішна, має величезну аудиторію шанувальників по всьому світу, які люблять її та її бездоганне відчуття смаку. У гіпершоу «МАСКА» Настя задіє свій багатий музичний досвід, щоб разом з телеглядачами розгадати, хто ж ховається під масками», – коментує директор департаменту розважальних програм каналу «Україна» Анатолій Сябро.

DZIDZIO стане зірковим детективом гіпершоу «МАСКА»

Завдання зіркових детективів у музичному шоу «МАСКА» – разом з телеглядачами постаратися відгадати, які знаменитості ховаються під масками. Включаючись у цю захоплюючу гру, вони також проаналізують підказки, які учасники даватимуть перед виступами, та поставлять їм запитання.

Нагадаємо, що раніше канал «Україна» вже розсекретив імена зіркових детективів гіпершоу «МАСКА», ними стануть відома співачка, улюблениця глядачів, попкоролева сцени Оля Полякова та мегапопулярний співак, актор і продюсер DZIDZIO.

Як повідомлялося раніше, український проєкт «МАСКА» складатиметься з рекордних для популярного формату The Masked Singer 12 епізодів і вражає своїми масштабами. Учасниками музичного шоу-детективу «МАСКА» на каналі «Україна» стануть українські зірки – актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. Та їхні особистості – таємниця, розгадати яку повинні глядачі. Ведучим телепроєкту стане Володимир Остапчук.

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий