1 грудня відбулась прем’єра кліпу на поп-фанковий сингл «Час» українського виконавця Art Demur. Art Demur — псевдонім Артема Мурача, учасника шоу «Голос країни» та бек-вокаліста команди Австрії на «Євробаченні-2017».

У кліпі знялись зірка серіалу «Школа» Богдан Осадчук, дворецький проекту «Пацанки» Олексій Свинторжицький, телеведуча Інна Гелевера та інші. Нове покоління українських телезірок разом із самим Артемом, у якого також великий досвід роботи на телебаченні, пропонує відпустити своє минуле. Не триматись за нього, навіть не зважаючи на те, як там було добре.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Таким чином у кліпу та пісні є дві взаємодоповнюючі концепції. З одного боку, пісня «Час» та кліп на неї — це такий собі гімн для тих, хто нещодавно пережив розлучення з коханою людиною. Або переживає ці болючі відчуття просто зараз. З іншого — медійні особи, яких ви бачите в кліпі, не хочуть аби про них судили тільки по проектах, де вони були задіяні. Кожен з нас хоче, щоб його любили за те, який він є насправді, а не за якусь яскраву обгортку, що ми надягаємо (особливо в соцмережах).

Було б добре навіть цей прес-реліз написати без гучних заголовків та намагання привернути увагу, але, на жаль, сьогоднішня реальність настільки жорстока, що ми маємо боротись за кожну хвилину уваги до себе. Це дуже виснажує нас психологічно і фізично, час відпускати! Саме тому разом із кліпом Art Demur пропонує прийняти участь в челенджі із хештегом #ЯВІДПУСКАЮ. У кожного з нас є щось чи хтось, з чим ми прощаємось в 2020-му році (або хотіли б попрощатись). Людина, звичка, пропрацьована травма — що завгодно. Поділіться цією історією в соцмережах. Вам не тільки стане легше, а ви ще й, можливо, допоможете комусь іншому. Хто також страждає від свого власного тягаря, але не насмілюється сказати про це вголос.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий