Українська співачка Віра Кекелія представила новий авторський сингл «Люби Мене», на створення якого її надихнув вірш Ліни Костенко «Розкажу тобі думку таємну».

Рядки-освідчення звучать у фіналі пісні та супроводжують найчуттєвіший момент однойменного mood-відео: чорно-білий кадр на контрасті з яскравими емоціями — Віра, чоловік Роман та, вперше на єкрані, обличчя їхнього маленького сина Івана. Чиста любов очима Марти Адамчук, яка виступила режисером відео.

Саме зараз передплачуй улюблене видання — тисни сюди

Пісня довго чекала свого часу — Віра написала її у непростий період життя, відклала і, переслухавши нещодавно, знайшла в ній абсолютно нові сенси:

— Мені захотілося додати наші сімейні кадри саме до цього відео, тому що пісня «Люби Мене» має особисто для мене велике значення. Колись я вклала в цю композицію свої переживання. Тоді вони здавались мені такими важливими. З появою сина я на багато чого подивилася по-іншому, а минулі переживання поступились місцем по-справжньому важливим речам. Життя подарувало нові цінності, і найголовніша з них моя родина.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий