Грандіозне зіркове шоу-детектив «МАСКА», прем’єра якого відбудеться на каналі «Україна», підкорить глядачів яскравими та неординарними образами. Дизайнери проєкту більше ніж півроку працюють над вражаючими костюмами-масками, один з яких – розкішне золоте Сонце.

NK | Настя Каменських стане зірковим детективом оригінального шоу «МАСКА»

Конструкцію головного убору для Сонця, який складається з вражаючого німба та шолома і доходить до самих плечей, створював на замовлення майстер, що працює з дротом. Потім робили зліпок і відливали формовку з силікону, після чого її шліфували. Шолом декорований унікальною фурнітурою і пофарбованими золотими перами, яких замовили 300 штук закордоном – в Україні такі купити неможливо. У підсумку вся ця конструкція вийшла досить важкою – тільки головний убір важить близько 5 кілограмів.

«У шоломі Сонця не передбачено ані ніздрів, ані рота – ось такий у нас унікальний образ. Після примірки з артистом, який ховатиметься під цим костюмом, ми зробили прорізи для рота, сховавши їх під декором, аби глядач не здогадався, як герой має можливість бачити. Все це збирали вручну протягом декількох тижнів», – розповідає художник з костюмів шоу-детективу «МАСКА» Леся Патока.

Экс-редактор журнала «Телегид» Леся Патока стала дизайнером шоу «МАСКА»

Сам костюм дизайнер спочатку планувала зробити з білої тканини, яка переливається, але потім вирішила замінити її на більш складну технологію. Комбінезон Сонця зшитий із напівпрозорої сітки, яка створює ефект оголеного тіла, він усипаний більш як 1000 перлинками – від найдрібніших до великих, а також мерехтливим камінням.

«Все це створює текстуру фантастичної шкіри. Сонце виглядає надзвичайно і викликає невимовний захват у жінок – мабуть, завдяки величезній кількості блиску, – каже Леся Патока. – Також для цього образу ми спеціально створили просто неймовірні високі чоботи із золотої шкіри на 10-сантиметровій шпильці».

Нагадаємо, український проєкт «МАСКА» складатиметься з рекордних для популярного формату The Masked Singer 12 епізодів і вражає своїми масштабами. Учасниками музичного шоу-детективу «МАСКА» на каналі «Україна» стануть українські зірки – актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. Та їхні особи – таємниця, розгадати яку повинні глядачі. Ведучим телепроєкту стане Володимир Остапчук.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий