Щоб розбагатіти, сьогодні достатньо просто розгадати певний шифр. Історія людей, які змогли стати мільйонерами завдяки загадкам – у проєкті «Загублений світ» на телеканалі 2+2.

Американець Джон Перрі – один з тих, кому довелось через пандемію коронавірусу зачинити свій ювелірний магазин, яким він керував протягом 23 років. Але замість того, щоб продати коштовності та забезпечити себе на все життя, він наважився на авантюру. Джон разом з дружиною вирішили заховати прикраси по Мічигану та роками спостерігати за сміливцями, які ризикуючи намагаються віднайти скарби.

«Ми даємо людям надію та розваги. Беріть дружину, дітей та розважайтесь», – коментує витівку ювелір.

Протягом чотирьох місяців пара подорожувала Мічиганом та ховала золоті злитки, діаманти та срібло. Подружжя вирішило влаштувати справжнє «полювання за прикрасами» та продавати на них квитки. Разом з квитком учасник отримує мапу з зашифрованими підказками та мітками, де заховані коштовності. Перегони проходитимуть поетапно – за кожним скарбом по черзі. На кожному етапі знаходиться приз на чотири тисячі доларів. А загальна вартість виграшу – понад мільйон доларів.

Перші перегони відбулись у серпні цього року, а шифр Джона Перрі визнали одним з найдорожчих у світі.

Ще більше надзвичайних історій, а також сенсаційні факти про світ і природу – в інформаційно-розважальному проєкті «Загублений світ» на телеканалі 2+2.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий