Найекстремальніший ведучий Нового каналу Олександр Педан розповів, як лоскоче собі нерви взимку.

Олександр Педан у «Загубленому світі»: Стихія завжди переможе

Поки одні чекають приходу зими, щоб зліпити сніговика, ведучий Improv Live Show Олександр Педан готує сноуборд. Його називають найекстремальнішим спортсменом-аматором серед селебритіз. То він підкорює якусь височенну вершину, то чергові хвилі далекого океану. Він спробував близько 40 видів небезпечного спорту. Про найулюбленіші з них розповів у шоу «Діти проти зірок» (Новий канал).

– Мені подобається сноубординг, саме фрірайд, коли їздиш не по трасах, а там, де ніхто не ходив, – зізнається Саша. – Наприклад, між підйомниками. Та це найпростіше. Ми з однодумцями пішли далі – розпилили сноуборд, і ходимо вгору на «лижах», об’єднуємо їх в один борд і їдемо вниз, там де не ступала нога туриста – це називається сплітбординг. Також кілька разів стрибав на борді з гелікоптера.

До захоплення небезпечними видами спорту Педан міг би прийти не сам, а з Притулою.

– Я став свідком того, як Саша вперше доторкнувся до екстриму, – згадує Сергій. – Це було 2 чи 3 січня 2009 року на чудовому грузинському курорті Гудаурі. Група лижників та бордерів, які прилетіли з Києва, сказали Саші, що якщо він правильний пацан, то не піде кататися там, де всі, а вирушить з ними на фрірайд. Я його поблагословив… і не пішов з ним.

У шоу «Діти проти зірок» Саша демонстрував ще одне своє захоплення  – скелелазіння. Проте не зміг обіграти юного суперника. Які таланти покажуть інші зірки – дивіться щосереди о 19:00 на Новому каналі. 

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий