Український гурт вперше презентував свій альбом 13 waves у live-форматі! Виступ відбувся у рамках цьогорічних активностей премії Aprize Music Award. А головним сюрпризом виступу став дует з Alina Pash, який відбувся на відстані багатьох кілометрів між артистами!

Андрій:

— Онлайн-презентація альбому — це цікавий формат, який став спасінням для музикантів у 2020 році. Та насправді мені здається, що всі, і ми зокрема, вже трохи втомилися від існування виключно в онлайні. Нам надзвичайно хотілося б презентувати 13 waves наживо, побачити сяючі очі аудиторії, їхні непідробні справжні емоції та пережити кайф від живого перфомансу разом.

Джеффрі:

— Виступати у Zoom було дуже весело та незвично. Я навіть скажу, що хвилювалися більше, аніж зазвичай. Безумовно, у нас це був перший досвід виступу в такому форматі. Але ми дуже раді, що Аліна знайшла час, приєдналася і стала частиною цього перфомансу. Мені сподобалася кожна його секунда!

Саме зараз передплачуй улюблені видання — тисни сюди

Цей рік для премії особливий, оскільки вже п’ять років поспіль Aprize не лише обирає найкращий реліз року, а й відкриває нові імена широкому загалу. Головна мета команди організаторів — розкрити вже відомих артистів з нової сторони або надати можливість початківцям показати себе широкій аудиторії.

Теги:
Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий