Грандіозне шоу «МАСКА» за всесвітньо відомим форматом The Masked Singer, яке виходитиме на телеканалі «Україна», збере на своїй сцені найяскравіших українських артистів. При цьому їхні особи – головна загадка проєкту, розплутуватимуть яку глядачі та зіркові детективи шоу. Одним із них стане популярний співак, автор пісень і продюсер Андрій Данилко, який отримав всесвітню славу в образі запальної та екстравагантної Вєрки Сердючки.

Для костюма Сонця в оригінальному шоу «МАСКА» використали понад 1000 перлин

Андрій Данилко – найяскравіший і найвідоміший в Україні майстер перевтілення. Він як ніхто знає, що таке – бути в образі, під маскою. Його сценічний образ Вєрка Сердючка знають далеко за межами нашої країни, Вєрка, без перебільшення, – головна зірка «Євробачення», вона навіть знялась у голлівудській екшн-комедії. При цьому сам Андрій Данилко – людина щира і досить скромна, він ніколи не лукавить, завжди говорить прямо, що думає, і чинить так, як вважає за потрібне сам.

NK | Настя Каменських стане зірковим детективом оригінального шоу «МАСКА»

«Готуючись до шоу, дивився його аналоги в інших країнах і був шокований: ось як можна зрозуміти, хто ховається за масками? – дивується Андрій Данилко. – Тож буду відвертим – сиджу, переживаю – відгадаю-не відгадаю, хоча зі знайомими має бути простіше».

У компанії інших зіркових детективів шоу «МАСКА» артист висуватиме свої версії, які українські знаменитості можуть ховатися під масками.

«Андрій Данилко – визнаний музичний експерт, який може обговорити не тільки вокальні дані учасників, але й їхні артистичні здібності, характер, харизму, можливість перевтілюватися. Він із цікавістю спостерігає за нашими учасниками, зазначає найдрібніші подробиці, часто парирує ведучому проєкту Володимиру Остапчуку і не забуває жартувати над колегами», – коментує директор департаменту розважальних програм каналу «Україна» Анатолій Сябро.

Завдання зіркових детективів у музичному шоу «МАСКА» – разом з телеглядачами постаратися відгадати, які знаменитості ховаються під масками. Включаючись у цю захоплюючу гру, вони також проаналізують підказки, які учасники даватимуть перед виступами, та поставлять їм запитання.

Нагадаємо, що канал «Україна» вже розсекретив імена зіркових детективів гіпершоу «МАСКА», ними стануть відома співачка, улюблениця глядачів, попкоролева сцени Оля Полякова, мегапопулярний співак, актор і продюсер DZIDZIO та українська суперстар, попдіва, якій першій вдалося підкорити серце світового слухача, NK | Настя Каменських.

Як повідомлялося раніше, український проєкт «МАСКА» складатиметься з рекордних для популярного формату The Masked Singer 12 епізодів і вражає своїми масштабами. Учасниками музичного шоу-детективу «МАСКА» на каналі «Україна» стануть українські зірки – актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. Та їхні особи – таємниця, розгадати яку повинні глядачі. Ведучим телепроєкту стане Володимир Остапчук.

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий