Телеведучі 1+1 надіслали улюблені світлини з подорожей Україною на прохання актора Джозефа Гордон-Левітта і підтримали його проєкт You Have To See Ukraine.

Ведуча ТСН та інфлюенсерка Соломія Вітвіцька згадала #МандриЗСоломією і  поділилася красивими фото Рожевого озера, улюблених Карпат і рідного Львова.

“Наша Україна така гарна, що хочеться показати її всьому світу! Особливо, коли тривають карантинні обмеження і подорожувати не так просто”, — написала у своєму Facebook ведуча.

Cпеціально для Голлівудського проєкту ведучий ТСН на 1+1 Святослав Гринчук знайшов найкрутіші фото-картки сімейних подорожей до Закарпаття — Колочава і Синевир. А ведучий Сніданок з 1+1 Єгор Гордєєв згадав карантинне відрядження до зони відчуження — Чорнобиль, та — до Коломиї, Івано-Франківська область.

“Про красу нашої України хочеться говорити багато і, щоб про неї знали аж в самому Голлівуді! Тож я вирішив зробити перший крок: поділився своїми фото з подорожей Україною”, — написав Єгор Гордєєв.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Олександр Преподобний — ведучий програми «Гроші» — розповів, що під час пандемії подорожував Україною за карантинними правилами. Тож з особистої галереї витягнув атмосферні пейзажі Одеси та декілька кадрів Києва й області.

Нещодавно американський актор і режисер Джозеф Гордон-Левітт на своїй сторінці у Facebook оголосив про запуск нового проєкту You Have To See Ukraine, присвяченого Україні, на базі його медіа-платформи hitRECord. Він попросив українців поділитися своїми найкрутішими фото країни. У проєкті також можуть взяти участь автори і актори, їм потрібно записати повідомлення англійською мовою із закликом відвідати країну.

Зараз на ресурсі hitRECord розміщено понад чотири тисячі фотографій України від українців, які відгукнулися на пропозицію актора. Тож, ймовірно, скоро на платформі з’явиться якась документальна історія про Україну чи кепшн-відео.

 

Оставьте ваш комментарий