Вітамінні «туристи» з Азербайджану та Туреччини заполонили вітчизняні ринки. Йдеться про всім відомий фрукт – гранат! У програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» ведучі Марія Мельник і Григорій Герман з’ясували, як обрати стиглий та солодкий фрукт і в чому його користь.

Почистити гранат і справді нелегко, так само як і обрати стиглий та соковитий фрукт. Але «Ранок з Україною» зібрав кілька дієвих порад, на що варто звертати увагу при виборі гранатів. Так, запам’ятайте, що зовнішній колір шкірки фрукту не характеризує його стиглості. А ось на що слід звернути увагу, так це на хвостик – його реберця мають стирчати, бути сухими та зрілими.

Грани граната: 3 чудесных блюда с гранатом

Ціна на цьогорічний урожай гранатів залежно від сорту стартує від п’ятдесяти гривень за кілограм і вище. Також на ціну впливає країна-постачальник, тепер це переважно Азербайджан і Туреччина.

Та як же вживати фрукт – з кісточками чи без? Це ще одне одвічне питання для любителів гранатів.

«Кісточки вміщують неймовірну кількість полінасичених жирних кислот, які дуже корисні для організму», – коментує дієтологиня Людмила Гончарова в ефірі каналу «Україна».

І взагалі, гранат – це вітамінна бомба, яка має неймовірний вплив на організм людини!

«Наявність великої кількості вітамінів, поліфенолів, токоферолів, які запускають в імунній системі активацію клітини, і відповідно, ми починаємо оживати, у нас підвищується настрій, підвищується життєлюбність – це все завдяки корисним речовинам фрукта!» – зазначила дієтологиня в програмі «Ранок з Україною».

До речі, для того щоб отримати весь спектр вітамінів, достатньо з’їдати лише четверту частину граната, адже при надмірному споживанні можливі і негативні наслідки у вигляді підвищення кислотності шлунку.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Оставьте ваш комментарий