Режисер серіалу розказав, що було найважчим під час знімального процесу.

Ледве встигли до снігу! Днями закінчилися зйомки третього сезону серіалу «Будиночок на щастя» (Новий канал). Дії відбувалися в усім нам відомому селі Сеньківка, де між улюбленими героями – Максом (Костя Войтенко), Машею (Галина Безрук), Васею (Назар Задніпровський), Любанею (Віталіна Біблів) – продовжували вирувати пристрасті. Що постійно ставало на зваді знімальному процесу, розказав режисер-постановник і продюсер Сергій Атрощенко.

– Через епідемію коронавірусу ми почали зйомки із суттєвим запізненням, – каже режисер. – Мали стартонути навесні, а зайшли аж восени. Більшість сцен у нас на вулиці, тому доводилося знімати їх на стику. Тобто не по порядку сюжетної лінії, а всю натуру в жовтні. Та й тоді вже було холодно. Нам треба було добряче утеплювати артистів та гріти їх чаями. А ще для кадру постійно ховали жовте листя. Адже дії в серіалі відбуваються у теплу пору (усміхається).

За словами Сергія, він ще постійно хвилювався, щоб на майданчику ніхто не захворів на COVID.

– Усі були в напруженні, – розповів режисер Новому каналу. – Адже у Назара Задніпровського та Галини Безрук були антитіла, а у Віталіни Біблів та Кості Войтенка – ні. На щастя, за час зйомок актори  не захворіли. Адже ми дотримувалися усіх санітарно-гігієнічних норм.

Прем’єру третього сезону глядачі Нового каналу побачать у 2021 році. І, звісно, всіх цікавить, чи буде продовження історії. Сергій зізнався, що вже має ідеї для четвертого сезону.

– Третій сезон у нас закінчується на дуже цікавій та інтригуючій ноті, – розповідає режисер. – Тому я вже бачу, як можемо його продовжити. Переконаний, що такий сюжет буде цікавий глядачам.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар