Українські митці презентували масштабний святково-пісенний проект «Кришталеві візерунки». В його рамках було створено майже два десятки нових авторських пісень на різдвяно-новорічну тематику.

«2020-ий був роком глобальних потрясінь та випробувань. Проте його завершення хочеться відзначити на позитивній ноті. Тож музиканти, художники, волонтери та небайдужі громадяни об’єднали зусилля, аби подарувати українцям святковий настрій і нові різдвяно-новорічні пісні», – розповідають ініціатори проєкту, творчий колектив музичної спільноти та YouTube-каналу MVUA.

За їхніми словами, головна мета «Кришталевих візерунків» – стимулювати митців активніше створювати новий український різдвяно-новорічний контент.

«Певно, у кожного є різдвяна чи новорічна композиція, яка асоціюється із запахом цитрусових, морозною свіжістю сонячного ранку, теплим затишком родинної оселі, мерехтінням ялинкових вогників або ж із запальною вечіркою у колі друзів. У кожного покоління – свої пісні.

Нам би хотілося, аби у сучасників і нащадків ці свята асоціювалися виключно із якісною музикою. Без усього цього примітивно-вульгарного мотлоху, «галубих огоньков» і «старих пєсєн о главном»», – наголошують ініціатори «Кришталевих візерунків».

Музичні твори для проекту створили музиканти зі всієї України. Жанрова палітра пісень теж вражає: від інді-треків — до сучасної класики; від любовної лірики — до актуальної електроніки; від романтичних балад — до напівжартівливого софт-року та панку.

«Наш проект є некомерційним і покликаний підтримати розвиток україномовного музичного контенту. Умовами участі у ньому були: авторська пісня, яка не мала раніше студійного запису, українська мова виконання та чітка громадянська позиція музикантів.

Фінансування студійного запису пісень взяли на себе кілька небайдужих громадян, які зацікавлені у появі якнайбільшої кількості якісного україномовного контенту. При цьому усі авторські та майнові права на аудіотвори лишаються за музикантами.

Приємно, що незважаючи на можливість фінансування запису лише десяти композицій, до проекту забажала приєднатися велика кількість музикантів. Тож цьогорічна збірка «Кришталевих візерунків» – чудовий різдвяно-новорічний подарунок усім спраглим за якісною музикою!», – резюмують творці проєкту.

Повний перелік музикантів та їхніх пісень в рамках проєкту «Кришталеві візерунки»:

 1. Оксана Муха – «Колискова» https://youtu.be/QccdedSsLDc
 2. Фіолет – «Пахнеш Щастям» https://youtu.be/9WDwar-QPWs
 3. Шосте Чуття – «Новорічний Бум» https://youtu.be/Rgf0zp1qsDY
 4. квіткіс & Ульмо Три – «Різдво» https://youtu.be/HeHQJ6nw8wM
 5. Женя і Катя – «Різдвяна Ніч» https://youtu.be/hyLOzHYwoIo
 6. Tabakov – «Щасливе Різдво» https://youtu.be/C_t1CY9-QA4
 7. Абіє – «Різдвяна»  https://youtu.be/NVYw7x6pzlA
 8. Bozhyk Duo – «Різдво Разом» https://youtu.be/jxuSax7Urzc
 9. JULINOZA – «Привіт, Новий Рік!» https://youtu.be/CbAxw40-8Hs
 10. Miles Babies– «Такі Як Є» https://youtu.be/vhyO0Bmj3lw
 11. макс пташник & morphom – «всратий 2020» https://youtu.be/RhDWnYZKMD0
 12. Кімната Гретхен – «Дива Стане На Всіх»  https://youtu.be/N9nifZfJEug
 13. Sysuev – «Різдвяна Сторі» https://youtu.be/gGsYahkLgJ4
 14. Navigator – «Для Всіх Нас» https://youtu.be/y44WL9diSG4
 15. Zabavka – «Різдвяна» https://youtu.be/J-bdI66MBWk
 16. Поль Манондіз (Paul Manandise) – «Я Хочу» https://youtu.be/OY1yYaTy71A
 17. МАХА – «Загадала На Свята» https://youtu.be/WC_u564PM6Q
 18. Соломія Чубай – «Світло Різдва» https://youtu.be/t5rDNPaMwCE
 19. Маргарита Рагуліна – «Я Буду Вдома На Різдво» https://youtu.be/atcTkPMqxdM

    Увесь плейлист «Кришталевих візерунків» — слухаємо:

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар