Відома українська співачка Ірина Білик завітала в студію програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» з ведучими Марією Мельник і Григорієм Германом. Артистка презентувала нове відео на пісню дворічної давнини та розповіла, чому двічі відмовлялась від зйомок кліпу та який підхід знайшли молоді чоловіки, щоб переконати її.

Виявилось, пісні «Я умею любить» вже кілька років, а відзняти відео на неї співачку Ірину Білик вмовили шанувальники.

«Я почала пробувати виконувати цю пісню на концертах 2 роки тому. І побачила, що люди відразу почали її співати. Так я її виконувала-виконувала, а потім шанувальники почали писати листи, слава богу, є інтернет: «Як це так? Така класна пісня, де кліп?!» Тоді я подумала, що треба ще трохи назбирати матеріалів, назнімати всього. І вийшло так, що ми вже не могли втекти від цієї пропозиції, прохання наших фанатів. І довелося заради них знімати кліп», – поділилася Ірина Білик в ефірі каналу «Україна».

За словами артистки, цей кліп ще й має особливу місію, адже в ньому закладена лінія пропаганди любові та добра у суспільстві. Але його зйомки кілька разів опинялись під загрозою зриву.

«Ми знімали його в останній теплий день цієї осені. Я сказала, що взагалі не приїду, адже в прогнозі стояв дощ. Трохи ввімкнула капризульку. Але режисер Герман Ненов мене переконав жартом, що він подзвонив у Гідрометцентр і заплатив, щоб розігнали хмари», – сміючись, розповіла артистка.

А от наступного разу співачка категорично відмовилась від запропонованого режисерами вбрання, адже боялась виглядати надто шикарно.

«Я думала, що в цій сукні буду занадто пишна, схожа на якусь царицю чи королеву, і прохала обрати щось таке, щоб я була меншою. Але чоловіки, яким, до речі, по 25 років, мене переконали словами: «Ви що, Ірино! Лише так, ми вас бачимо саме такою. Ви – наша чарівниця!» Тобто вони мене просто примусили вдягти цю сукню, а вже пізніше на фото і відео я побачила, що в ній я виглядаю такою, яка є у звичному житті – ніжна і романтична, і рожевий мені дуже пасує», – зізналася Ірина Білик в програмі «Ранок з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Рубрики: Зірки Музика ТБ

Залиште ваш коментар