Вже незабаром на телеканалі «1+1» розпочнеться одинадцятий сезон наймасштабнішого музичного шоу «Голос країни», у якому четвірка тренерів буде шукати найсильніші голоси. Оскільки після минулого ювілейного сезону проект розпочинає нову сторінку своєї історії, в очікуваному новому сезоні, який вийде під назвою «Голос країни. Перезавантаження», на прихильників проекту чекають оновлення та сюрпризи.

Творці проекту інтригують змінами у тренерському складі «Голосу країни-11». Кожен з тренерів буде шукати талановитих вокалістів у своєму напрямку музики. Хто ж сяде у легендарні червоні крісла, глядачі «1+1» дізнаються незабаром.

Ізолюй бабусю правильно — тисни сюди

Цікаво, що цього року кастинг учасників вперше відбувався повністю в онлайн-форматі. На глядачів «Голосу країни. Перезавантаження» чекає зустріч із вокалістами зі всіх куточків України та світу, які здивують своїм баченням музики, незвичними тембрами та потужними голосами. В одинадцятому сезоні шоу лунатимуть улюблені українські пісні та світові хіти, які вже увійшли у музичну історію.

Керівник напрямку Big Entertainment Shows «1+1» Володимир Завадюк відкриває завісу створення нового сезону:

— Кожні декілька років проект «Голос країни» перезавантажується та змінює підхід до пошуку талантів та музичного контенту. Тому одинадцятий сезон «Голосу країни» відкриє нову еру шоу, у якій є місце лише для музики, таланту та потужних голосів. Цього року на глядачів чекають сюрпризи у тренерській панелі: у червоні крісла сядуть чотири суперзірки, які представлятимуть чотири різні музичні стилі. Вони зустрінуться у музичному поєдинку, змагаючись за унікальних самородків з усіх куточків України та світу».

Окрім того, Володимир Завадюк стверджує, що «Голос країни-11» здивує технологічними нововеденнями:

Шоу «Голос країни» завжди задає нові тенденції на українському телебаченні. Крім того, шукати нові форми змушує і пандемія, підсилюючи все більше діджитальну складову шоу. Тож цього року зміниться звична для всіх сцена, за лаштунками з’явиться справжній робот. До того ж, через карантинні обмеження, група підтримки учасників буде знаходитись по той бік камер, вболіваючи за своїх близьких онлайн. Це буде дійсно особливий сезон.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар