Жителі провінції Ґуйчжоу впевнені, що в їх краях живуть справжні дракони. Правда це чи міф, дізнавалися журналісти програми «Загублений світ» на каналі 2+2.

За легендою, саме в гірській провінції Ґуйчжоу вперше з’явився китайський дракон. Це одне з найвіддаленіших та найекстремальніших місць на планеті, де мешкають люди. Місцеві вірять, що в тутешніх тунелях та печерах живуть дракони. І з розвитком технологій їх віра лише зміцнилась. У Мережі все частіше з’являються відео з небесними з’явами, які за своєю формою дуже схожі на міфічне чудовисько.

У деяких провінціях Китаю популярне поняття «цяулон». Так називають тварину, яка за своїм виглядом нагадує дракона. В честь міфічної рептилії гірські народності навіть влаштовують свята.

Місцеві вірять, що дракон дарує дощ та щедрі врожаї, тому йому варто приносити пожертвування. Якщо порушити ритуал – усіх чекає жахливе покарання.

Ще більше надзвичайних історій, а також сенсаційні факти про світ і природу – в інформаційно-розважальному проєкті «Загублений світ» на телеканалі 2+2.

Залиште ваш коментар