Напередодні Нового року, 31 грудня, о 20:00 канал «Україна» покаже масштабне шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна», у якому виступлять найпопулярніші артисти нашої країни. Ведуча святкового концерту, Королева ночі Оля Полякова зізналась, від чого їй довелося відмовитися цього року. 

2020-ий змістив чимало планів зірок – не тільки творчих, але й особистих. Концерти, запис нових пісень, зйомки кліпів, омріяний відпочинок – артистам цього року довелося багато що скасувати. Ведуча святкового шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна» Оля Полякова відверто розповіла, які події їй довелося перенести.

«У нас були обширні плани щодо стадіонного туру, я повинна була об’їхати Україну і співати на всіх стадіонах. Звісно, 26 жовтня (у цю дату було заплановане велике шоу Олі Полякової – ред.), яке накрилося мідним тазом, тому що весь мій колектив захворів на «корону». Як кажуть, хочеш розсмішити Бога – розкажи йому про свої плани. Дуже надіюсь, що наступного року він змилостивиться і дасть нам надію, «корона» піде в небуття, і все в нас буде хоча б так, як було до цього», – зазначила Оля Полякова в інтерв’ю каналу «Україна».

А ось плани співачки щодо відпочинку 2020-ий не дуже змінив. Бо рішення вирушати у відпустку Оля приймає буквально перед вильотом.

«Ми рідко плануємо відпочинок так наперед. Я взагалі беру квитки за 3 дні до вильоту, коли в мене з’являються «вікна», – зізналась поп-королева.

Як повідомлялося раніше, найгучніша «Новорічна ніч на каналі «Україна» – це улюблені українські та міжнародні хіти, дотепні жарти, вражаючі постановки і неповторна атмосфера веселощів. Глядачі заспівають із зірками в караоке-барі та станцюють під найпопулярніші мелодії 2020-го року, які співаки виконають прямо на Михайлівській площі під час новорічних святкувань. Ведучими проєкту стануть Королева ночі, співачка Оля Полякова і ведучий шоу «МАСКА» каналу «Україна» Володимир Остапчук. Побачити грандіозне музичне шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна» глядачі зможуть 31 грудня о 20:00.

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар