У Палаці «Україна» відбувся концерт-нагородження кращих пісень 2020-го року «Музична платформа», який канал «Україна» покаже у новорічну ніч, з 31 грудня на 1 січня. Представники українського шоу-бізнесу, які відзначилися цього року своїми хітами, приїхали за статуетками в яскравих образах.

Зйомки концерту «Музична платформа» через карантинні обмеження, спрямовані на запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом, відбулися без глядачів і з дотриманням всіх протиепідемічних норм.

Ведучими заходу стали: шоу-вумен Марія Орлова, музичний продюсер телеканалу «Україна» Геннадій Вітер і телеведуча Марія Мельник («Ранок з «Україною»).

«Не дивлячись на складний рік, який випав на нашу долю, артисти не зупиняли свою роботу. Олег Винник, Оля Полякова, MONATIK і велика плеяда артистів співають на нашій сцені, і щоб насолодитися цим дійством, глядачам потрібно увімкнути телеканал «Україна» в новорічну ніч», – закликав музичний продюсер телеканалу «Україна» Геннадій Вітер.

Цього року лауреатами «Музичної платформи» стали: DZIDZIO і Оля Цибульська з піснею «Киця», NK | Настя Каменських з піснею «VIBE», MONATIK з піснею «Сильно», МЯТА з піснею «Не боюся», Jerry Heil з піснею «Бомба-ракета-пушка-граната», Ірина Білик з піснею «Красная помада», MONATIK, Lida Lee і Nino з піснею «РітмоLOVE», Олександр Пономарьов з піснею «Гарна», Gena VITER з піснею «Мона Ліза», Аліна Гросу з піснею «Голий король», Наталія Могилевська з піснею «Белый самолет», Ірина Федишин з піснею «Там, де ти», Оля Полякова з піснею «Белый танец», Олег Винник з піснею «Безумная любовь», гурт «Антитіла» з піснею «Кіно», Артем Пивоваров з піснею «Дежавю», гурт «BEZ ОБМЕЖЕНЬ» з піснею «Не мовчи», TAYANNA з піснею «Ейфорія», Таюне з піснею «Бачу-Бачу», Павло Зібров з піснею «Дівчина XL», гурт KAZKA з піснею «Палала», ALEKSEEV з піснею «Ревность», Анна Трінчер з піснею «Короче, понятно».

В ексклюзивному інтерв’ю журналістам телеканалу «Україна» співачка Аліна Гросу зізналася, що піснею «Голий король» зобов’язана непростому періоду у своєму житті:

«Ця пісня пов’язана з моїм розлученням, і весь біль, який я відчула, вилився у творчість, і в кінцевому результаті приніс таку прекрасну премію», – розповіла Аліна Гросу.

Ще один лауреат премії «Музична платформа» Павло Зібров, впевнений, що його трек несе особливу місію.

«У нас артисти часто співають про дівчат з параметрами 90-60-90, а я заспівав про жінок розміру плюс-сайз. Хотів, щоб пісня зробила дівчат більш впевненими, показала, що вони красуні і їх люблять», – прокоментував артист за лаштунками концерту-нагородження кращих пісень року «Музична платформа».

Також на концерті виступили: Віталій Козловський, співачка Alyosha, гурт «ВВ» та інші артисти.

Дивіться концерт «Музична платформа» в ніч з 31 грудня на 1 січня на каналі «Україна».

Рубрики: Party Звезды

Оставьте ваш комментарий