Таня Брик з модельного реаліті Нового каналу три роки жила в пеклі, але довго не могла в цьому зізнатися.

Що ближче до фіналу «Супер Топ-моделі по-українськи», то більше таємниць розкривають учасниці модельного реаліті Нового каналу. Так, на зйомках соціального ролика, присвяченого боротьбі з домашнім насильством, з’ясувалося, що одна з дівчат – Таня Брик – і сама була жертвою тирана.

– Мій хлопець постійно говорив, що я якась не така. Висилав фотографії дівчат, які йому подобалися, зі словами: «Ти повинна бути схожа на них. Фарбуватися, як вони. Одягатися, як вони». Говорив, що я товста й негарна. Що йому важливіше піти кудись із друзями, ніж зустрітися зі мною… – згадує Таня. – Щоразу, коли я йшла на роботу, хотіла зробити гарний кадр, щоб він сказав щось приємне.

Ці стосунки тривали близько трьох років. Поки Таня все-таки не зважилася розірвати їх.

– Він виступав категорично проти зрад, постійно підозрював мене в чомусь. Коли я ходила в ресторан із подругами, говорив, що йшла переспати з кимось. Звісно ж, це не було правдою. І що він зробив сам? Зрадив мене й набрехав. Брехня поставила фінальну крапку в цих стосунках для мене, – зазначила учасниця модельного реаліті Нового каналу.

Брехня, приниження і зради – не єдине, чим грішив екс-бойфренд моделі. Найжахливіше те, що він бив Таню.

– Ще він піднімав на мене руку. А в Instagram розповідає, що в нього принцип – ніколи не бити дівчат… Я зуміла вийти з цих стосунків, і хочу звернутися до всіх жінок, які страждають від домашнього насильства: не мовчіть. Звертайтеся по підтримку, якщо у вашій родині є психологічне або фізичне насильство, – підсумувала Брик.

Дивіться «Супер Топ-модель по-українськи» щопонеділка о 19:00 на Новому каналі!

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар