Severina є автором і віршів, і музики. У власних піснях співачка торкається життєвих та знайомих для всіх тем.

— З раннього дитинства нам постійно навіюють, що ми недостатньо хороші. Батьки порівнюють наші досягнення з іншими дітьми, думаючи, що це допоможе нам стати краще. Рекламні кампанії говорять нам купити той чи інший товар, переконуючи, що це зробить нас більш привабливими/щасливими/успішними. Але все це лише створює нескінченні перегони за прагненням до хибних ідеалів. Мета пісні «Тебе достатньо» сказати, що з кожним з нас все добре, і досить вже слухати чужі поради. Звичайно, я не маю на увазі, що потрібно лягти на диван з усвідомленням своєї переваги. Я просто хочу, щоб ми перестали себе підлаштовувати під загальноприйняті стандарти. Кожен з нас — важливий і цінний вже просто тому, що є в цьому світі, — вважає Severina.

Ізолюй бабусю правильно — тисни сюди

Разом з релізом пісні «Тебе достатньо» співачка Severina презентує і нову відеороботу. У кліпі артистку можна побачити у різних образах. Вона вишукана, трохи іронічна, навіть зухвала, проте, як завжди, залишається справжньою та щирою.

У своїй музиці Severina не має меж, її творчість — без табу та заборон. Вона зриває маски та руйнує канони, вона сприймає себе такою, якою є насправді. Вона точно знає, що піснею «Тебе достатньо» змусить кожну жінку повірити у себе.

 

Теги:
Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар