Уже 25 грудня о 15:10 глядачі Нового каналу побачать три прем’єрні спецвипуски «Вар’яти-шоу». І нарешті познайомляться з новими акторами – стендап-коміками Святославом Марченком та Максимом Кравцем. На вас чекає величезна доза жартів. А поки що розказуємо, як знімали випуски під час карантинних обмежень.

– Звісно, ми не хотіли наражати на небезпеку глядачів, – розповідає виконавчий продюсер «Вар’яти-шоу» на Новому каналі Катерина Притула. – Тому відразу прийняли рішення, що цей сезон ми знімаємо з порожнім залом. Що стосується персоналу, то всі на майданчику дотримувалися санітарно-гігієнічних норм.

До речі, щоб акторам було комфортніше виступати та робити паузи між жартами, в зал посадили стилістів та гримерів. Саме ці  «глядачі» створювали атмосферу – видавали реакції та аплодували.

– В ефірі Нового каналу ми покажемо змонтовані випуски з глядачами попередніх сезонів, – каже Катерина. – Режисерам монтажу довелося трішки почаклувати, щоб органічно поєднати відео з акторами та повним залом.

Уявіть, один випуск монтувався не шість днів, як зазвичай, а десять.

– Спочатку ми зібрали всі кадри глядачів з попередніх сезонів, – розповідає старший режисер монтажу «Вар’яти-шоу» Костянтин Комішанов. – Вийшов великий мікс (усміхається). Потім вручну додавали кожний сміх та оплески. До речі, плани Сергія Притули з глядачами минулого сезону злетіли. Адже там він був на милицях. Довелося брати лише з першого, другого та третього сезонів. А ще в нас не було «чистих кадрів глядачів», щоб ми поставили їх до стендап-коміків. Тому для них використали перебивки.

Щоб не прогавити улюблену телепрограмму, передплачуй журнал «Телегид» з великою та докладною щоденною програмою та анонсами! Оформлюй передплату тут.

Цікавий нюанс. Акторам поставили завдання – виглядати так само, як у попередніх сезонах. Комусь довелося вкорочувати бороду, а комусь – корегувати зачіску. Та чого ж не зробиш заради вдалого монтажу! Ось така вона, магія телебачення.

Дивіться прем’єру п’ятого сезону «Вар’яти-шоу» (Новий канал) напередодні Нового року.

 

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий