31 грудня о 20:00 канал «Україна» покаже масштабне святкове шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна», у якому візьмуть участь найпопулярніші артисти країни. За лаштунками проєкту співак Володимир Дантес розповів, як вони з дружиною Надею Дорофеєвою збираються відсвяткувати Новий рік.

У грандіозному шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна» зіркова сімейна пара Володимир Дантес і Надя Дорофєєва заспівають у крейзі-караоке. Артист каже, що йому доведеться позмагатися з дружиною, ну а глядачам каналу «Україна» буде дуже весело за цим спостерігати.

На знімальному майданчику проєкту журналісти поцікавились у Володимира, чи є у нього плани на День Святого Миколая, якого з трепетом чекають не тільки діти, а й дорослі. Однак відповідь співака здивувала усіх присутніх.

«Найцікавіше, що я ніколи не відзначав День Святого Миколая. Мої батьки, можливо, з метою економії не говорили про існування такого свята (сміється). Я дізнався про нього, коли переїхав до Києва. Це круто, що у дітей, виходить, є два Нових роки, двічі їм дарують подарунки. Я, на жаль, їх у дитинстві від Миколая не отримував», – зізнався Володимир Дантес за лаштунками проєкту «Новорічна ніч на каналі «Україна».

А ось щодо святкування Нового року у артиста вже є певні плани. Хоча каже, що спеціально підбирати одяг потрібного кольору, аби задобрити бика, не буде.

«Минулий рік я зустрічав за всіма кольорами, як потрібно, і робив все за правилами, наприклад, спалював папірець. І взагалі нічого з цього не допомогло! Всі попередні роки я не зустрічав у якійсь потрібній одежі – і все було добре. А ось цей рік якось не вдався. Тому думаю, що Новий рік ми найімовірніше зустрічатимемо з друзями вдома, будемо ходити по сусідах, у тісному сімейному компанії веселитися», – зазначив артист в інтерв’ю каналу «Україна».

Як повідомлялося раніше, найгучніша «Новорічна ніч на каналі «Україна» – це улюблені українські та міжнародні хіти, дотепні жарти, вражаючі постановки і неповторна атмосфера веселощів. Глядачі заспівають із зірками в караоке-барі та станцюють під найпопулярніші мелодії 2020-го року, які співаки виконають прямо на Михайлівській площі під час новорічних святкувань. Ведучими проєкту стануть Королева ночі, співачка Оля Полякова і ведучий шоу «МАСКА» каналу «Україна» Володимир Остапчук. Побачити грандіозне музичне шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна» глядачі зможуть 31 грудня о 20:00.

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар