Напередодні Новорічно-Різдвяних свят співачка, переможниця телепроекту «Голос країни-9» Оксана Муха представляє святкову пісенну прем’єру – сучасну колядку «Колискова». А також анонсує два «Зимові концерти» у рідному Львові, які відбудуться у понеділок, 4 січня 2021 року, у Національному театрі ім. М. Заньковецької.   

Переможниця «Голосу країни» Оксана Муха презентує містичний кліп

Сучасна колядка «Колискова» (слова: Олекса Стефанович, музика: Ярослав Нудик) у виконанні Оксани Мухи стала частиною масштабного проекту «Кришталеві візерунки» від ресурсу MVUA, який зібрав і сформував збірку нових «зимових» україномовних композицій. До релізу увійшло два десятки пісень від виконавців з усієї України – Києва, Одеси, Луцька, Дніпра, Вінниці, Полтави, Хмельницького та Львова. Крім того, «Колискова» є частиною соціального проекту «Казка на білих лапах», у рамках якого знаменита вокальна формація «Піккардійська Терція» заспівала із талановитими незрячими дітьми з усієї України. Автор ілюстрації — Андрій Потурайло (книга «Нова радість стала», видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2020 р.).

Слухаємо Різдвяну пісенну прем’єру від Оксани Мухи «Колискова»:

А ще Оксана Муха вирішила на початку 2021-го року подарувати шанувальникам української пісні гарні, теплі, святкові емоції. 4 січня у двох концертах між Новим роком та Різдвом на сцені Національного театру ім. М. Заньковецької співачка об’єднає в одній програмі як колядки та щедрівки, так і хіти: «Я піду в далекі гори», «Де ти тепер», «Гуцулка Ксеня», «Ніч яка місячна», «Шуміла ліщина», «Ворожка»… Звичайно ж, не обійдеться без сценічної прем’єри нової пісні співачки «Не забувай мене», гучна прем’єра кліпу на яку відбулася у перший день зими 2020-го і яка уже встигла завоювати любов мільйонів українців.  

«Живемо у непростий час – час глобальних змін: як зовнішніх, так і внутрішніх, — каже Оксана Муха. – Проте незмінним залишається потреба людини в любові, добрі, гарних, світлих емоціях. Різдвяні концерти та тури для мене й моєї команди стали уже доброю традицією. На жаль, цього року пандемія та карантинні обмеження не дозволять нам наколядуватися так, як це було у минулі роки… Але я впевнена, «Зимові концерти» 4 січня в моєму рідному Львові стануть для тих, хто прийде, чудовою віддушиною. Будуть і коляда, і наша давня щедрівка, і ті найкращі українські пісні, які творять нас, українців. Наспіваємося від душі!»

«Зимові концерти» Оксани Мухи 4 січня у Театрі ім. М. Заньковецької відбудуться із дотриманням усіх карантинних норм, які діятимуть на день проведення заходів.

Оставьте ваш комментарий