Окрім дивовижної розповіді Даша Трегубова продемонструвала ще й свої неймовірні інтелектуальні та фізичні здібності на «Хто зверху?»

Десятий, ювілейний сезон ігрового шоу «Хто зверху?», яке показує Новий канал, дивує щоразу більше. І не лише крутими конкурсами, жартами та цікавими історіями, а й шикарними гравцями. Цього разу у складі жіночої команди грала українська акторка Даша Трегубова, яка шокувала всіх інших учасників своєю історією у раунді «Правда чи брехня».

– Вісім років тому я прилетіла до Кенії, до друзів, які працювали там у нашому посольстві, – розповідає Даша. – Ми з моїм тоді ще хлопцем зустріли в них Новий рік, а потім вирішили піднятись на Кіліманджаро. Не мала в цьому жодного досвіду, тож вирішила, що нам не потрібно купувати рюкзаки, адже там будуть носильники. Зрештою пішли ми з однією великою валізою з речами на двох. І піднялися таки на Кіліманджаро. Це було для мене щось неймовірне як для людини, що підкорювала хіба що Андріївський узвіз. А коли ми спустилися, я купила тест на вагітність. Просто порахувала, що в мене «затримка». І зрозуміла, що вперше у своєму житті вагітна. Тоді в мене був уже другий місяць, а тепер є донька Поліна.

Ця захоплива історія – не єдине, чим здивувала Даша під час участі у «Хто зверху?» У сьомому раунді «Скляна дошка» дівчина продемонструвала неймовірні інтелектуальні здібності та хорошу фізичну форму. Вона протрималася на скляній поверхні майже весь заданий час. При цьому Сергій Притула встиг поставити учасниці сім запитань, і на всі Даша дала правильну відповідь.

Але от чи вдалося повторити чи навіть перевершити цей подвиг гравцю чоловічої команди, актору «Дизель Шоу» Олександру Бережку – дивіться у шоу «Хто зверху?» вже сьогодні, 17 грудня, о 19:00 на Новому каналі!

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий