З 21 по 25 грудня тобі доведеться повірити мінімум у шість неможливих речей. Вмикай і дивись по буднях о 21:15 мультфільми та кіно для справжніх мрійників.  

У понеділок-вівторок о 21:15 — «Корпорація монстрів» та «Університет монстрів»

У монстрів усе не як у людей — навіть коли це стосується розповіді історій. У першій частині «Корпорації монстрів» ми відправляємося разом з Майком Вазовські та його другом Саллі у страшильний відділ «Корпорації монстрів», який працює над тим, щоб якомога якісніше лякати дітей.

Але у світі монстрів назріває криза — діти більше не бояться монстрів і ті не отримують дуже потрібну їм енергію страху. Найжахливіше починається тоді, коли у світ монстрів потрапляє людська дитина, яка вирішує, що усі ці жахливі істоти — іграшки, з якими можна робити що завгодно.

У другій частині, у вівторок о 21:15 на ТЕТ в «Університеті монстрів» ми побачимо, як починался дружба Майка та Саллі. Разом вони пішли навчатися на факультет страху і з самого початку взагалі не сподобалися один одному. Навіть більше, влаштували змагання за головного страхопуда університету.

У середу о 21:15 «ВОЛЛ·І» 

Мультфільм режисера Ендрю Стентона розповідає історію робота Воллі, який зі звичайної машини перетворився на мислячу істоту. Він — один з тисяч роботів, яких відправили на Землю для її очистки. З того часу минуло 700 років, про планету всі забули, а Воллі лишився сам. Тепер він живе в невеликій халупі, має домашню тварину, а вечорами дивиться кіно. Його найнезвичніша знахідка — жива рослина, яка проклюнулася крізь тонни брухту.

Життя робота змінюється, коли на Землю прибуває новітній робот, якого відправили на пошуки органічного життя на рідній планеті.

У четвер о 21:15 — «Супер Шістка»

Дія мультфільму відбувається у місті майбутнього — Метрополісі Сан-Францокіо. Це місто, де змішалися американська і японська культури та високі технології. Головний герой — 14-річний вундеркінд Хіро Хамада переживає смерть брата Тадасі. Щоб дізнатися, хто вбив його брата, Хіро збирає команду під назвою «Супер Шістка». У цей час один з винаходів хлопчика краде Йокаї, таємничий злодій в масці …

У п’ятницю о 21:15 — «Аліса у країні чудес»

Перед сніданком, в якості розминки, потрібно повірити у шість неможливих речей. Аліса Кінгслі так старанно поставилася до цієї вправи, що потрапила у Країну Чудес! Виявилося, що в ній вона вже не вперше, тому усі жителі країни чекають від дівчини, що вона переможе жорстоку Червону Королеву. Тільки Аліса може впоратися з підступною завойовницею і повернути престол істинній правительці Країни Чудес — Білій королеві. Але, на жаль, Аліса зовсім не пам’ятає свій минулий візит, та й не бажає згадувати, а все, що відбувається, уявляється їй поганим сном.

Якщо ти шукав новорічний настрій, наступного тижня на ТЕТ ти точно зможеш його знайти.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар