Напередодні події, яка обіцяє стати важливим роком для гольфу, Eurosport оголосила про нове партнерство з PGA TOUR, аби надати фанатам спорту 43 тижні гри в гольф наживо протягом року. Починаючи з січня 2021 року спортивний напрямок номер один в Європі буде представляти прямі трансляції турнірів і основні моменти у більш ніж 30 країнах.

Eurosport буде показувати в середньому 16 годин прямої трансляції кожного турнірного тижня (із четверга по неділю), що ідеально доповнить пропозицію преміум-контенту Eurosport. Спираючись на встановлений обсяг своїх лінійних каналів, Eurosport буде висвітлювати події із врахуванням регіональних особливостей. Зокрема, з коментарями місцевих експертів місцевою мовою, використовуючи при цьому виробництво живих турнірів світового класу PGA TOUR.

У найближчі місяці глядачам Eurosport запропонують одні з найбільш очікуваних турнірів PGA TOUR, зокрема THE PLAYERS Championship, Farmers Insurance Open, Genesis Invitational і Arnold Palmer Invitational, представлені Mastercard. Так само, як і всі наступні події в рамках Плей-офф FedExCup, які стартують в серпні.

Ендрю Джорджиу, президент Eurosport і Global Sports Rights & Sports Marketing Solutions: «Ми дуже раді розширенню співробітництва Discovery з PGA TOUR, а також тому, що пропозиція Eurosport збагатилась трансляцією гольфу світового класу, яка триватиме цілий рік. Це надає абсолютно новий контент для фанів спорту у країнах, які щодня користуються каналами і платформами Eurosport. Напередодні Олімпійських ігор наступного літа Eurosport також зможе простежити, як провідні гравці світу подорожуватимуть до Токіо».

«Завдяки багатосторонньому досвіду Eurosport і досвіду віддаленого виробництва, тепер ми можемо організувати такий рівень локалізації, який забезпечить чудові враження від перегляду. Мірою того, як для нас стають доступними додаткові права на ринку, ми раді залучати більше прихильників до гри в гольф, а також запропонувати нові можливості для брендів, які прагнуть привернути увагу гравців до гольфу і спорту у великих масштабах».

Рік Андерсон, голова прес-служби PGA TOUR: «Сьогоднішнє оголошення — ще один приклад того, чому ми завжди були впевнені, що наше видатне партнерство з Discovery принесе користь не тільки PGA TOUR, але і прихильникам гольфу по всьому світу».

«Завдяки широкій мережі Eurosport, яка постійно зростає, ми протягом усього року будемо забезпечувати висвітлення ТУРу світового класу для більшої кількості спортивних фанів, ніж будь-коли раніше. Ці трансляції відбуватимуться із локалізованим продуманим програмуванням, яке наблизить цих фанів до гри».

Алекс Каплан, президент і генеральний директор Discovery Golf і GOLFTV: «Разом із нашими довгостроковими партнерами PGA TOUR ми завжди прагнемо охопити більшу аудиторію і привернути нових шанувальників до гольфу, і саме у цьому полягає наше нове партнерство. Eurosport обіцяє втілити це у життя. У нас є неймовірна можливість використовувати масштаби Eurosport, аби піти ще далі».


«GOLFTV продовжує віддано служити фанатам гольфу, пропонуючи неперевершені прямі трансляції туру PGA TOUR, тематичні групи, велику бібліотеку контенту за запитом, включно із навчальними серіями світового класу, а також ексклюзивами на кшталт My Games: Tiger Woods – франшизою в партнерстві з Tiger. Прийдешній рік буде видатним для гольфу, і немає кращого місця для любителів гольфу, ніж GOLFTV».

Про Eurosport

Eurosport — це спортивний канал номер один в Європі, який розкриває всю силу спорту завдяки локалізованому контенту найбільших світових спортивних подій. Як центр Олімпійських ігор в Європі, Discovery представляє Eurosport для відкриття +, реального стрімінгового сервісу, орієнтованого безпосередньо на споживача, який буде запущений на кількох міжнародних ринках у 2021 році. Канали Eurosport — Eurosport 1, Eurosport 2 — міцно зарекомендували себе як центр велоспорту, великого шолома, тенісу та зимових видів спорту, а загальна кількість передплатників становить 246 мільйонів людей у 75 країнах Європи, Азійсько-Тихоокеанського регіону, Африки та Близького Сходу. Eurosport.com — це сайт № 1 в Європі, присвячений спортивним онлайн-новинам, який в середньому відвідують 30 мільйонів унікальних користувачів на місяць. Eurosport Events спеціалізується на організації та просуванні міжнародних спортивних заходів. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті enterprise.eurosport.com.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий