17 грудня у кінотеатрі Оскар, ТРЦ Gulliver, відбувся показ пригодницького екшну «Безславні кріпаки» режисера Романа Перфільєва. Вже від учора фільм стартував допрем’єрними показами в українських кінотеатрах. У широкому кінотеатральному прокаті стрічку можна буде переглянути вже з 24 грудня.

Показ відвідала творча команда картини у повному складі: продюсер Дмитро Мінзянов, режисер Роман Перфільєв, актори Роман Луцький, Сергій Стрельников, Катерина Слюсар, Андрій Малинович та Андрій Борис

Виробництвом картини займалася компанія Kristi Films за підтримки Star Media, Уряду України та Міністерства культури та інформаційної політики України.

Ізолюй бабусю правильно — тисни сюди

Дмитро Мінзянов

— Я висловлюю неймовірну вдячність продюсеру Юрію Мінзянову за те, що повірив у цю сміливу ідею та дав можливість спільними силами реалізувати проект, — прокоментував Роман Перфільєв. — Ідея фільму виникла у мене ще у часи Революції Гідності, коли Тараса Шевченка зображали у абсолютно різних іпостасях: від космонавта до хіпстера. І вже тоді я мріяв її реалізувати, проте протягом довгого часу мені не вдавалося знайти жодної підтримки сценарію. А сьогодні, стоячи на сцені, ми з гордістю представляємо картину і сподіваємося, що глядач оцінить її по достоїнству.

Роман Перфільєв

Продюсер стрічки Дмитро Мінзянов наголосив, що стрічка «Безславні кріпаки» є даниною шани кінопродюсеру Юрію Мінзянову, який, на жаль, не встиг дожити до прем’єри: «Це фільм-присвята моєму батьку і талановитому продюсеру Юрію Мінзянову. Саме завдяки йому кінематограф став багатшим на ще один неймовірний український фільм, який масовий глядач вже від сьогодні може переглянути у кіно. Я також дякую нашому режисеру Роману Перфільєву за його кропітку роботу і можливість зробити цей проект разом».

Роман Луцький

Виконавець головної ролі Роман Луцький зізнався, що під час роботи над проектом найважче йому давалися сцени бою з катаною:

— Мабуть, технічна частина фільму була найскладнішою для мене. Я і досі пригадую кожну бойову сцену. Для мене це досвід, який залишиться зі мною назавжди. Що стосується мого образу Шевченка-самурая, як на мене, нам вдалося створити сміливий, іронічний та абсолютно нетиповий образ молодого поета.

— Для мене це дебют у великому кіно і я пишаюсь тим, що мені вдалося втілити свою першу головну роль у настільки грандіозному проекті. Як і всі, я дуже хвилювався за результат, адже не знав, чи вдасться мені реалізувати усе задумане в сценарії. Добре, що в юнацтві я займався карате, адже зараз цей досвід став мені у нагоді. А взагалі фільм вийшов цікавим, легким, динамічним та сповненим крутих екшин-сцен. Як на мене, це саме те, що зараз так потрібно глядачам, — розповів виконавець ролі самурая Акайо Сергій Стрельников.

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар