Глядачі Нового каналу нарешті дізналися, кому з дівчат вдалося повернутися з тріумфом, а хто розпрощався з мрією.

Близько 30 випробувань, десятки яскравих образів, робота з дев’ятьма запрошеними зірковими експертами, зйомка у трьох областях України – таким був шлях учасниць «Супер Топ-моделі по-українськи» до фіналу модельного реаліті Нового каналу. Але й на фінішній прямій Саша Літвін, Даша Майстренко і Таня Брик не могли видихнути і розслабитися – на них чекали останні випробування Суперсезону.

Яскраве дефіле у стилі шоу Victoria’s Seсret під музичний супровід Макса Барських, фотосесія на люстрі та читання соціальних маніфестів – завдання, які вирішували долю переможниці.

– Коли дівчата читали свої маніфести, я розуміла, що пишаюся ними, за них не соромно. Саша, Даша і Таня – дорослі й усвідомлені. Цей той випадок, коли ти вже ні за кого конкретно не вболіваєш, тому що незалежно від того, хто переможе, всі троє – гідні звання переможниці, – зізналася ведуча Нового каналу Алла Костромічова.

Хоч як би добре працювали всі три фіналістки, а визначити кращу з кращих все-таки потрібно. Хоча вибір був непростим, після тривалих роздумів і драматичної паузи Алла оголосила ім’я переможниці «Супер Топ-моделі по-українськи». І нею стала… Таня Брик!

Окрім звання «Супер топ-моделі по-українськи», Таня отримала в нагороду в 300 тисяч гривень, зйомку на обкладинку модного глянсового журналу і річний запас вітамінного комплексу для підтримки краси та здоров’я.

– Якщо чесно, спершу не вірила, що перемогла – думала, що сплю, і це мені сниться. Коли почали вітати, я, звісно, була шокована! – зізналася Таня Брик Новому каналу. – Навіть попри те, що на проекті було дуже важко, під час фіналу в мене на очі наверталися сльози – не хотіла, щоб Суперсезон закінчувався.

Утім, не лише Таня не хотіла, щоб проект «Супер Топ-модель по-українськи» добігав кінця. Адже сезон був неймовірним у всіх планах: як за видовищністю, так і за посилом.

– Я дуже чекала Суперсезону, оскільки це квінтесенція всіх наших пошуків, які тривали сім років. Дуже чекала зустрічі з дівчатами, які досягли висот із нашою допомогою. Хотіла подивитися, як вони виросли, – зазначила експерт і fashion-фотограф Соня Плакидюк. – Та й спостерігати за битвою найсильніших – це найбільш видовищне що може бути. Тож я дуже задоволена сезоном і тим, як розкрилися дівчата. Думаю, жодна з них не пошкодувала, що брала участь у сезоні All Stars.

Рубрики: Мода ТБ

Залиште ваш коментар