25 грудня о 16:25 на СТБ відбудеться прем’єра пілоту скріптед-реаліті з Надією Мейхер «Кохані. Коханці». Проєкт розповість телеглядачам історію про любов і зраду, основану на реальних подіях.

Зрада – найпідступніша і найнесподіваніша подія у житті будь-якої пари. Це обман найближчої людини, крах довіри. Кожна жінка переживає зраду дуже гостро і часто звинувачує саме себе у тому, що сталося. Біль може не вщухати роками. На прикладі історії конкретної пари глядачі розберуться, що може стати причиною невірності, як її правильно пережити і чи варто вибачати зраду заради дітей і збереження сім’ї.

Допоможе розібратися у життєвих перипетіях відома співачка і телеведуча, мама трьох дітей, самодостатня і впевнена жінка, яка пережила у своєму житті чимало, Надія Мейхер. Коментуватиме історії героїв Надія з позиції особистого досвіду, адже їй є чим поділитися з глядачами. Вона озвучить думки, які напевно виникнуть під час перегляду у кожної жінки. А, може, і її партнера.

«Повірте, я знаю, що таке зрада, і більше не хочу, щоб вона повторилася у моєму житті. У цьому проєкті ми побачимо реальну історію реальних людей і разом постараємося знайти відповідь на питання, як уникнути зради у власному житті», – коментує прем’єру Надія Мейхер.

Дивіться «Кохані. Коханці» вже цієї п’ятниці, 25 грудня о 16:25, на СТБ!

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий