Новий рік на порозі. А це означає, що пора вже прощатись із символом 2020-го року – металевим пацюком та зустрічати нового володаря року – металевого бика. Ведучі програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Марія Мельник і Анатолій Анатоліч дізнались, як задобрювати бика та чого очікувати від 2021-го року.

Бик – це символ мужності, стабільності та праці. Зазвичай, життя биків триває 15 років, та історія знає такі випадки, коли рогатий прожив усі 30! Тож символ року пророкує і довголіття, і щастя. А як же задобрити биків, якщо не чимось смачненьким? Адже вони щохвилини роблять по 90 жувань!

Щоб не розгнівати бика, краще на новорічний стіл не готувати страв із телятини, а от щодо вбрання, то тут асортимент величезний – від білого до чорного, та головне – не червоний. Також варто уникати гучних вечірок! І ще один плюс для наших із вами гаманців – на новорічні свята астрологи радять не робити великих покупок.

«Я не думаю, що бик – це та тварина, яка полюбляє гуляння. А ось стіл треба накрити на максимум, орієнтуючись на достаток у родині, – поділилась астрологиня Анна Обеда в ефірі каналу «Україна». – Щодо подарунків, у мене є рекомендація, щоб у всіх була подушка безпеки. Покупки слід обдумувати завчасно».

А от щасливим наступний рік буде для кохання.

«Гарний рік для кохання. Той, хто хоче і щось робить для того, щоб мати сімейні стосунки, завжди отримає», – прокоментувала експерт.

Астрологи зауважують, що в рік бика народжуються найпрацьовитіші люди. Із відомих постатей це: казкар Ганс Крістіан Андерсен, художник Вінсент Ван Гог, композитор Йоганн Себастьян Бах, актор Чарлі Чаплін. Тож у 2021-му головне – не зупинятися, сумлінно працювати, і за це неодмінно буде винагорода.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Рубрики: Гороскоп ТВ

Оставьте ваш комментарий