Авторські проєкти Руслани, де б вони не відбувались – на зимових вулицях стародавнього міста, в засніжених Карпатах чи знакових Храмах України – створювали особливу атмосферу сімейного свята, об’єднуючи професійних класичних музикантів, славетні гурти та тисячі людей. Цьогоріч, 25 грудня Руслана готує музичний подарунок для всіх українців!

Уміло поєднуючи традиції та сучасність, Руслана започаткувала нову історію музичного українського Різдва, в якому наша неповторна етніка поєднується з різноманітними стилями – класика, хорал, балада, симфорок та навіть експерименти з елементами госпела, репа та ритм-енд-блюзу.

Цьогоріч Різдвяна історія від Руслани під назвою «Чарівна Пісня» покликана передати особливий стан, в який занурюється все живе в очікуванні Різдвяного Дива.

«У цей Різдвяний час хочеться дарувати один одному чарівні слова і нести Світло. Різдвяна Зірка сходить для нас і її Світло ми беремо собі прямо в Серце. Ми стаємо чарівниками. Ми стаємо чародіями. Ми стаємо колядниками. Ми співаємо і танцюємо разом. Ми віримо. Ми любимо. Ми надіємося на краще. І в цей час хочеться промовляти лише п’ять чарівних слів: Світло. Серце. Душа. Любов. Зоря», — ділиться своїми емоціями Руслана.

Cаме ці 5 слів і складають змістовну основу всього музичного перфомансу, який, за словами Руслани, зроблений у форматі колядки-колискової.

«Це не просто пісні. Це пісні, в яких є ці 5 ключових слів. Ми зробили дуже оригінальне попурі, в якому прозвучать і «Добрий Вечір, Тобі», і «Тиха Ніч»… І співаємо ми його Зіркам, ніби колискову. Свого часу Гершвін для своєї всесвітньовідомої арії «Літня Пора» використав мотив української колискової «Ходить сон». Ми ж для своїх колядок використали етно-джаз в поєднанні з класикою та етнікою, щоби показати «Добрий вечір…» і «Тиха ніч» можуть виконуватися не лише в місті. Можна йти в гори, щоби спрямовуючи погляд догори, зустрічати свою зірку».

Дійство починається у студії Руслани, з якої вона переміщується на Софійську площу, де, за стародавнім карпатським рецептом, готується чудодійний напій, який увібрав в себе всі сили трав гірських та плодів сонця, тепло вогню та цілющу воду. Чарівний напій дає енергію, піднятися високо в гори, щоби першим зустріти Радісну Зорю, народжену у цю різдвяну неповторну ніч. Кульмінація відбувається в казковому містичному лісі. Для цього навіть встановлену у знімальному павільйоні сцену задекорували містичними деревами, а світлові прибори імітували світло зірки.

«Наш музичний фільм присвячено карпатським легендам і його настрій, навіяний «Лісовою піснею» Лесі Українки, яку ми прочитали на свій лад. Це своєрідна розмова із зірками. Ми всі віримо у різдвяне диво і нам дуже хочеться, щоби зійшла Різдвяна зоря, яка освітить нам шлях і вкаже дорогу». — розказала Руслана.

Якби не мінявся світ, яким би складним не виглядало сьогодення, і невизначеним – майбутнє, завжди приходить знайоме з дитинства і таке омріяне Різдвяне Диво.

Час змінює нас зовні, але не всередині.

25 грудня о 19:30 на екранах Софійської та Контрактової площі, на ТК Київ, на Facebook та YouTube-каналі різдвяне шоу Руслани «Чарівна Пісня».

 

Рубрики: Звезды Музыка

Оставьте ваш комментарий