Артист MÉLOVIN презентує провокативну композицію під назвою “Dance with the Devil”. Вся Європа його ще досі згадує, як артиста який покорив європейців під час «Євробачення», його образ та номер — досі в на слуху у всіх. Про нього пишуть закордонні видання, його пісні потрапляють в топи світових чартів, BBC випускають сюжети про MÉLOVIN.

Нова композиція — це історія душі артиста, його стану і переродження образу MÉLOVIN. Слухаємо:

Адаптація в нових умовах непридатних для суспільства дала про себе знати, і в композиції «Dance with the Devil” артист вклав глибокий сенс, в якому він відображає всі емоційні стани, що може переживати людина.

«Ця пісня допомогла мені впоратися з проблемами моєї ментальності в умовах обмеження моєї сценічної діяльності! І впевнений! Допоможе і Вам! Вставайте і танцюйте! Метафора Диявола в контексті того стану, яке хвилювало мене і змушувало відчувати себе погано. Щасливий, що можу транслювати своє життя за допомогою музики.»т не боїться експериментів, а йде на противагу всіх стандартів. Його сміливі образи під час фотосесій заставляють всіх говорити про неординарність на особливість MÉLOVIN.

Вже у 2021 році артист планує презентувати відеокліп на композицію «Dance with the Devil” та обіцяє масштабний концерт у столиці.

 

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар