Леонід Мартинчик, головний фешн-експерт реаліті-шоу про моду, стиль та гумор «Богиня шопінгу», розповів, як виглядати неперевершено у новорічну ніч.

  • Стиль та етикет означають, що людина точно знає та розуміє, де знаходиться і виглядає відповідно до місця, часу, віку та заданої тематики. Тому, якщо ви плануєте святкувати у ресторані – можна, та навіть бажано, бути на підборах, якщо вдома – тут правил немає. Головне, щоб образ відповідав відчуттям себе та дарував внутрішній комфорт.

  • Так як 2021 рік – бика, а він любить Україну і все натуральне, тому ви сміливо можете вдягати і народні образи – як вишиванку з джинсами чи просто лляну сорочку, так і вовняну сукню білого чи срібного відтінків.

  • Я дуже вірю в кольори і вважаю, що це справді серйозна сила. Найголовніше правило – не вдягати червоний, так як вважається, що саме цей колір дратує бика, а нам цього точно не потрібно. 2020-й був і так дуже складним, тому наступний нам треба зустріти максимально позитивно та з любов’ю.

  • Рекомендую надавати перевагу білому та бежевим кольорам, а також носити багато металевих прикрас чи аксесуарів: ланцюжки, підвіски, браслети, ґудзики та фурнітуру.

  • Також не забувайте про оксамитові, срібні та золоті сукні. До речі, чоловіки теж можуть обрати піджаки цих відтінків, вийде гарний парний лук.
Рубрики: Мода

Оставьте ваш комментарий