Грандіозна прем’єра найзагадковішого на українському телебаченні проєкту «МАСКА» відбудеться менше ніж за два тижні, тож канал «Україна» продовжує розкривати його учасників. За перемогу в шоу, перший епізод якого глядачі каналу «Україна» побачать у суботу, 16 січня, о 21:00, та звання найсильнішого співака у масці змагатиметься міфічний гігант та водночас наймиліший персонаж шоу – неймовірний Циклоп.

Над костюмом цього фантастичного героя працювала дизайнер Леся Патока. Вона розповідає, що матеріал для створення Циклопа замовляли за кордоном, адже в Україні такий знайти не вдалося. Різнобарвне хутро доставляли сюди аж трьома посилками.

Та найбільшим викликом для дизайнера стало створення величезного ока – головної деталі образу. У діаметрі воно сягає 1 метра, тож майстри довго міркували, де ж їм узяти форму такого розміру. Вихід було знайдено – величезне око зробили за допомогою фітнес-кулі, з якої зняли гіпсову форму, після чого відлили силіконову форму, а в неї залили пластик. Зверху ж гігантське око вручну розписували майстри.

«У більшості костюмів неможливо повернути шию, а у випадку Циклопа – взагалі нічого. Ми вчили зірку, яка ховатиметься під костюмом, рухати дупцею – для цього потрібно повністю розвернутися. Попри те, що в такому костюмі неможливо передати жодних емоцій, наш Циклоп – нереально миле створіння. З часом він навчився складатися, піднімати ручки та рухати ніжками», – розповідає художник з костюмів шоу-детективу «МАСКА» Леся Патока.

Образ Циклопа складається з кількох частин – це сам костюм, який одягається за принципом комбінезона, далі – ручки, а в кінці – об’ємна голова-маска, яка стоїть на плечах. Її неможливо ані закріпити, ані підв’язати до костюма, тому зірці на сцені шоу доводиться ще й балансувати. А маленькі отвори, через які знаменитість має можливість бачити, сховані над величезним оком Циклопа.

Нагадаємо, український проєкт «МАСКА» на каналі «Україна» складатиметься з рекордних для популярного формату The Masked Singer 12 епізодів і вражає своїми масштабами. Учасниками музичного шоу-детективу «МАСКА» стануть українські зірки – актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. Але їхні особи – таємниця, розгадати яку повинні глядачі. Ведучим телепроєкту стане Володимир Остапчук.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий