Ведучий шоу «МАСКА» Володимир Остапчук поділився власним рецептом куті.

Напередодні Різдва ведучий грандіозного шоу-детективу «МАСКА», прем’єра якого відбудеться на телеканалі «Україна» 16 січня о 21:00, Володимир Остапчук розповів, як приготувати смачну кутю до святкового столу.

Слово «кутя» має грецьке походження і дослівно означає «варене зерно». Від самого початку у Греції та Україні страву подавали напередодні усіх релігійних свят. У нашій країні кутю готували не тільки на Різдво, а й на Водохреще та інші православні свята.

«Я пам’ятаю, як маленьким кожного Різдва приїжджав до бабусі. Ми готували кутю, потім виходили і казали: «Іде кутя на покуття, а узвар – на базар». Спочатку давали першому місяцю ложечку, і вже після цього їли самі. Така страва була обов’язковою на Різдво», – розповів Володимир Остапчук в ефірі програми «Ранок з Україною».

Для приготування куті від Володимира Остапчука необхідні такі інгредієнти:

  • Пшениця – 1 склянка
  • Мак – 100 г
  • Волоські горіхи – 0,5 склянки
  • Курага – 100 г
  • Мед – 2 ст.л.
  • Грильяжні цукерки – 300 г

Для початку потрібно відварити крупу. Нарізати курагу та волоські горіхи. Мак перетерти з цукром. Нарізати цукерки. Змішати всі інгредієнти та додати мед. Готово!

«На православне Різдво хочу всім українським сім’ям побажати злагоди і гармонії, і щоб завжди було бажання повертатися додому, тому що де дім, там панує любов. З Різдвом!» – додав ведучий оригінального шоу «МАСКА» на каналі «Україна».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Рубрики: Еда Звезды

Оставьте ваш комментарий