Ведучий шоу «Говорить Україна» Олексій Суханов завітав у студію програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна». Зірка телеекранів відверто зізнався, за що вдячний 2020-му року і які неромантичні речі почав робити на побаченнях. 

Зірка телеекранів Олексій Суханов став гостем шоу «Ранок з Україною». Ведучий розповів колегам, чим особливим відзначився для нього 2020-й рік.

«Мені здається, мій рік жодним чином не відрізняється від того, як пережив його весь світ. Для мене він теж був певною мірою складний і вкрай емоційний. Але я не можу сказати, що він був марним. Адже кожен міг зробити певні висновки, я зокрема, – зазначив Олексій Суханов у програмі «Ранок з Україною». – Я багато чому навчився. Наприклад, не вистачало часу на книги, а тут він нарешті з’явився».

Та найприємнішим було те, що у телеведучого з’явився час на особисте життя, і цим він скористався на всі 100%.

«У мене було безліч побачень. У 2020-му я, попри карантинні обмеження, націлувався. Але я знав, що роблю – перш ніж поцілуватись, вимагав довідку про відсутність коронавірусу», – зізнався ведучий шоу «Говорить Україна» на каналі «Україна».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий