Дивись мультфільми Disney, Pixar та 20th Century Fox з 11 по 15 січня по буднях о 12:15 на ТЕТ та продовж свій святковий настрій ще на тиждень!

У понеділок о 12:15 м/ф «Життя комах» 

Роботи студії Pixar відомі тим, що вражають сюжетом і дітей, і дорослих. В одній з перших робіт студії — мультфільмі «Життя комах», мова піде про колонію мурах, які щороку віддають більшу частину своїх продуктів саранчі.

Божевільного винахідника, мураху Фліка, такий стан справ не влаштовує і він вирушає у подорож на пошуки хоробрих борців за справедливість!

У вівторок о 12:15 м/ф «Курча Ціпа»

Пам’ятаєш казку про хлопчика, який постійно кричав, що на село нападають вовки і врешті-решт, йому просто перестали вірити? Головний герой цього мультфільму, Курча Ціпа, дуже схожий на героя старої казки.

Щоразу, коли Ціпі на голову падав навіть крихітний жолудь, він бігав фермою, щоб сповістити усіх, що небо падає на Землю і світу настає кінець! Але одного разу дійсно трапляється нещастя — треба бити тривогу! Та хто повірить тому, хто вже зганьбився одного разу?

Тепер майбутнє планети залежить від Ціпи та його невдах-друзів.

У середу о 12:15 м/ф «Книга життя» 

У крихітному мексиканському містечку Сан-Анхель, що в Мексиці, поруч співіснує християнство і віра в духів. І два могутніх духи — Ла Муерте та Шибальда напередодні Дня мертвих вирішують укласти парі, від якого залежить доля світу.

А парі ось яке: двоє друзів, Маноло та Хоакін, закохалися в Марію, їхню сусідку. І від того, кому дівчина відповість взаємністю, і залежатиме результат парі. Якщо Маноло — злий дух Шибальда не буде втручатися у справи людей, якщо ж Хоакіну — Шибальда стане повноправним владикою Царства мертвих.

У четвер о 12:15 м/ф «У пошуках Дорі» 

Чув вираз: «Забудькуватий, наче рибка Дорі»? Ми його чули не раз, правда точно не пам’ятаємо, від кого і коли. Але це не страшно, тому що в четвер о 12:15 на ТЕТ ти побачиш, як він з’явився.

Рибка Дорі живе у морі і її погана пам’ять допомагає їй бути найпозитивнішою рибкою в окрузі: адже як сумувати, якщо ти не пам’ятаєш причини свого суму? Та раптом вона починає згадувати минуле і замислюється про те, хто вона насправді і де її коріння. Ці думки змушують її відправитися в подорож у пошуках себе.

Це буде незабутня пригода, ось тільки Дорі її, скоріше за все, забуде.

У п’ятницю о 12:15 м/ф «У пошуках Немо» 

Ляклива риба-клоун Марлін та його безстрашний син Немо ще з часу першого виходу мультфільму на екрани підкорили серця глядачів. Час повернутися до однієї з улюблених історій дитинства і ще раз пережити пригоди маленької родини риб, члени якої загубили один одного в безмежному океані.

Рубрики: Кіно ТБ

Залиште ваш коментар