Головний гумористичний майданчик країни презентував проморолик шоу «Зірки, чутки та Галлівуд», аналогів якого немає на українському телебаченні.

Вже наприкінці зими на телеканалі ТЕТ вийде шоу «Зірки, чутки та Галлівуд». Його ведучими стали відомі блогери Настя Єлісєєва та Женя Таллер. Вони — зіркові фани з амбіціями, які дуже добре знають знаменитостей і не бояться над ними відверто сміятися.

«Зірки, чутки та Галлівуд» — це зірково-несерйозно-гламурно-антипафосне шоу, якого так не вистачало шоу-бізнесу. На глядача чекають хіт-паради диких райдерів, найсмішніших факапів на сцені, дивних улюблених смаколиків та захмарних прайсів за корпоратив.

«У відео ми вирішили максимально передати атмосферу нового шоу. Женя і Настя активно готуються до прем’єри, збирають зіркові хіт-паради і трішечки тролять зірок. Весело, яскраво і дуже смішно, як і завжди на ТЕТ!», — Надія Сперчун, маркетинг-директорка телеканалу ТЕТ.

Нові ведучі знайомі аудиторії своїми гумористичними відео у соціальних мережах – Настя знімає короткі ролики про життя та пригоди Єлісюші, а Женя – про типову мамку Людку. Цей тандем має всі шанси увірватися у зіркову тусовку та стати улюбленцями українських глядачів.

Дивись телеканал ТЕТ і готуйся до вражаючого троллінгу над зірками та їх витівками в новому шоу з Настею Єлісєєвою і Женею Таллером.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий