Супермодель зі світовим ім’ям і ведуча модельного реаліті Нового каналу розповіла, чому навчив її син Сальваторе.

Для учасниць модельного реаліті Нового каналу Алла Костромічова завжди була суворим наставником, з яким необхідно тримати субординацію. Але зі своїм п’ятирічним сином Сальваторе модель поводиться зовсім інакше. Алла зізнається — він змінив багато чого в її характері.

— Завдяки Сальваторе я навчилася говорити, що відчуваю. Більше цінувати свій час, якісно його проводити, — зізналася ведуча Нового каналу в інтерв’ю Маші Єфросиніній у рамках її YouTube-проекту «Экзамен на откровенность». — Раніше було як: тут серіальчик, тут ще якась робота, тут якісь пости, тут думаю ще про щось. А зараз вільний час я проводжу з сином — ми граємося, спілкуємося.

До речі, Алла і її чоловік Джейсон Капоне давно замислюються про другу дитину. І поки пара лише планує поповнення в родині, модель згадує, якою була її реакція на першу вагітність.

— Дуже добре пам’ятаю момент, коли побачила дві смужки на тесті на вагітність… У мене є така якість — в екстремальних моментах веду себе максимально спокійно та розважливо. Всередині тільки холод і розум, — зізналася Алла. — При цьому мій чоловік дуже емоційний, в цьому наш баланс. Якби я була такою ж, ми би кидалися посудом один в одного.

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар