Українська художня гімнастка розпочала новий 2021 рік із подорожей.

Слідом за мандрами Україною бронзова призерка Олімпійських ігор Анна Різатдінова відправилася також у подорож закордон. Для ще одного відпочинку обрала сонячний Дубай.

– Я доволі непогано знаю місто, – пояснила спортсменка. – Вперше приїхала сюди до подруги у 2016 після Олімпійських ігор. Також неодноразово проводила тут майстер-класи. Дубай важко порівнювати з іншими містами. Тут все, як з картинок.

Відпочинок цього разу Анна Різатдінова вибрала пасивний. Після такого насиченого року, яким видався 2020, гімнастці хотілося тільки засмагати, купатися та смакувати місцевою кухнею.

– Тут (в ОАЕ – прим.ред.) прагнуть виділитися та створити все якомога найкраще, – каже вона. – Якщо будівля – то найвижча у світі. Якщо фонтан – то найяскравіший. Є також багато місць, куди можна сходити з дітьми. Феррарі-парк, Legoland, Парк квітів, Бурдж Халіфа, Dubai Mall – хоч кожного дня відвідуй щось нове. Місця все одно не закінчаться (усміхається). З розуму зводить і кількість ресторанів – на будь-який смак і бюджет.

Одним із відкриттів для Різатдінової стало знайомство з Нусрет Гекче. Це турецький шеф-кухар, що прославився не лише завдяки своїм кулінарним здібностям, а й незвичному способу соління м’яса. Саме його у всьому світі знають як «хлопця зі сіллю».

– Днями вирішила порадувати себе і відвідати стейк-хаус «Nusr-Et», – написала у своєму Instagram Анна Різатдінова. – Давно хотіла туди потрапити, тому що власник і шеф-кухар цього закладу неймовірно популярний. Кілька років тому було багато мемів за його участю – там він незвичним способом посипав м’ясо сіллю. Тепер я змогла не тільки побачити це наживо, а й скуштувати його неймовірні страви. Ще одна маленька мрія втілилася у реальність.

Нагадаємо, тижнем раніше Анна Різатдінова відвідала гірськолижний курорт «Буковель», де разом зі сином зустріла Новий рік.

Хотів «літати» на підйомнику: Анна Різатдінова розповіла про зимові канікули з сином

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

Оставьте ваш комментарий