Вже цієї суботи, 16 січня, о 21:00 глядачі каналу «Україна» побачать перший випуск найзагадковішого на українському телебаченні проєкту «МАСКА» з ведучим Володимиром Остапчуком і шістнадцятьма знаменитостями, схованими під розкішними масками. У прем’єрному епізоді українці познайомляться з 8 неймовірними учасниками-масками, кожен з яких виконає на сцені надзвичайно популярний хіт і дасть підказки про свою особу, щоб глядачам та детективам було легше впізнати – яка ж зірка захована в дивовижному образі.

Для костюма Сонця в оригінальному шоу «МАСКА» використали понад 1000 перлин

Одним з учасників першого випуску «МАСКИ» стане епатажний панк-рокер Сом. Цей герой – англомовний гість із закордону. Він народився не в Україні, та його Батьківщина теж розташована в Європі. А доля закинула Сома аж до Сполучених Штатів Америки.

«Привіт, Україно! Дуже радий бути тут сьогодні, – звучать слова Сома у перекладі українською. – Це дійсно грандіозне шоу, і я не міг його пропустити. Ви не уявляєте, як складно було відшукати «вікно» у своєму графіку, щоб порадувати вас своїми виступами. Але я не звик відступати, тож поїхали!»

Епатажний Сом на сцені шоу «МАСКА» виконає провокативний хіт Sexbomb. У такого яскравого учасника – не менш екстраординарний костюм. Сом – один із найгабаритніших персонажів шоу, завдяки ірокезу, роль якого виконує плавець, зріст героя сягає майже 2,5 метрів. Сом носить справжній кілт і прошиповану, вручну розписану куртку. Над цим образом працювала дизайнерка Леся Патока зі своєю командою.

«Неймовірну структуру костюма Сома ми створювали за допомогою 4 тисяч лусочок, спеціально розрізаних лазером і вручну викладених нашими майстрами. Герой має красиве біло-червоне забарвлення. Плавець зроблений у дротовій технології, більше тижня над ним працювали наші майстри, обшиваючи тонкою органзою, щоб на світлі було гарно видно структуру. Також є хвіст, який шлейфом тягнеться за Сомом. Це одна з найскладніших Масок, тому герой всередині щиро мене захоплює своїм талантом так гідно носити цей костюм!» – поділилась художниця з костюмів шоу «МАСКА» Леся Патока.

Зіркові детективи проєкту залишились у захваті від образу героя та враз запропонували версії, які всесвітньо відомі зірки можуть ховатись під таким ефектним костюмом. Також у прем’єрному випуску масштабного шоу «МАСКА» на каналі «Україна» глядачі познайомляться з романтичним Драконом, кокетливою Лисицею, запальною Козою, зворушливим Жабеням, кібер-панком Буйволом, спокусливою Трояндою та яскравим Сонцем. Які знаменитості майстерно замаскувались під такими неймовірними костюмами?

Дивіться перший випуск найзірковішого та найзагадковішого на українському телебаченні шоу «МАСКА» вже цієї суботи, 16 січня, о 21:00 на каналі «Україна».

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий