У програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» прима-балерина Катерина Кухар познайомила шанувальників зі своєю мамою. У рубриці «Зіркові мами» жінки відверто розповіли про нелегкий період в їхньому житті, який ледь не зруйнував Катерині кар’єру.

Маленьку Катерину Кухар мама віддала на танці ще в 5 років. Дівчинка завжди вирізнялася серед танцюристів-однолітків: нею захоплювалися викладачі та пророкували велике майбутнє. Але коли вона досягла підліткового віку, мрія про балет мало не розбилася на друзки. Адже саме у підлітковому віці Катерина Кухар почала гладшати.

«Тоді у Каті почали округлюватись деякі форми, її навіть прозвали «наша Лопес», – поділилась мама Катерини Кухар Марина Горелькова в ефірі каналу «Україна».

Для танцівниці балету набрати вагу означає попрощатися з професією. Над Катею підсміювалися однокурсники, а сама вона не могла дивитися на себе у дзеркало. Проте ситуацію врятувала її мама.

«Пам’ятаю, мама весь час мені говорила: «Ось поставлю на холодильник замок!» Тому завжди, коли я хотіла вночі встати і щось з’їсти, згадувала, що там, напевно, висить цей замок», – пригадала прима-балерина Катерина Кухар в програмі «Ранок з Україною».

І це спрацювало! Дуже швидко Катерина повернулася в форму та закінчила училище екстерном з червоним дипломом.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар