Ще до знаменитого «Доктора Хауса» телеглядачі захоплювалися історіями про внутрішнє життя лікарень і госпіталів. Можливо, тому, що й досі в роботі лікарів завжди є місце для прояву героїзму. А пандемія коранавірусу не тільки не змогла охолодити потяг до медичних драм, а й навіть ще більше підігріла інтерес до них.
Телеканал «Київ» представляє увазі своїх глядачів новий польський серіал «Серцебиття» («Echo serca»).
За задумом авторів серіалу, це історія є дуже близькою до реальності, де не все так ідеально, лікарям доводиться стикатися зі справжніми труднощами та й сама лікарня давно потребує капітального ремонту.

Головна героїня фільму — психолог Магдалена Борська. Вона повертається до Польщі з Лондона, де пропрацювала кілька років. У перший же день на новій службі вона стикається не тільки з проблемами пацієнтів, але і всієї медичної команди лікарні. Адже весь персонал переживає важку психологічну травму, отриману в результаті рятувальної операції. Кілька місяців тому в місті загорівся торговий центр і кінотеатр. Десятки постраждалих з сильними опіками були доставлені в лікарню. На жаль, медикам не всіх вдалося врятувати. Ситуація погіршилася ще тим, що кращого хірурга Яна Совіньські звинуватили в лікарській недбалості.

Як складуться стосунки головної героїні з персоналом лікарні, дивіться в новому серіалі «Серцебиття» на телеканалі «Київ» по буднях о 16:00, а також у повторі об 11:00.
До речі, останні епізоди серіалу знімалися вже під час другої хвилі коронавірусу, що почалася в Польщі минулої осені.

Рубрики: Сериал

Оставьте ваш комментарий