Новий канал показав учениць Школи леді ще до виходу реаліті в ефір.

Поки фанати «Від пацанки до панянки» шукають нових учасниць серед підписниць педагогів у соцмережах, Новий канал вирішив не приховувати їх від глядачів. Деяких учениць Школи леді показали у проморолику нового сезону проекту! Такі різні зовні і внутрішньо «пацанки» мають щось спільне – залежності. Хтось залежить від звичок, хтось – від минулого, хтось – від наркотиків і соцмереж. Але всі вони хочуть одного – стати кращими.

– На проект я прийшла не лише через залежності – про наркотики вже практично не думаю, – зізнається «пацанка» Олена. – Зрозуміла: якщо зараз не візьмуся за розум, мене чекає жахливе майбутнє. Я агресивна. Не б’юся фізично, але можу заштурхати словесно. Буду чесна, на проекті мені дуже і дуже складно.

У житті непросто підніматися. Особливо, коли опинився на дні. Проект «Від пацанки до панянки» допомагає ученицям Школи леді піднятися, дає поштовх. Це і стало мотивом проморолика реаліті. Ліфт піднімає дівчат туди, звідки вони вийдуть іншими – у Школу леді. Їх зустрічають дворецький і суворі педагоги.

– Мене часто запитують, наскільки схожі нинішні учениці на учасниць четвертого сезону. Звісно, зовсім не схожі – адже немає людей-клонів з однаковими долями, – розповіла Новому каналу директорка Школи леді Тетяна Мокріді. – Серед учениць є як інтелектуалки, так і ті, кому складно скласти кілька речень. Упевнена, що п’ятий сезон вразить глядачів історіями дівчат. І нам усім вдасться досягти реальних змін.

Роль Школи леді у проморолику виконали дві локації – Національний музей літератури України і Національний театр опери та балету. Дівчата потрапляють у повну книжок кімнату, в балетний зал і помпезний коридор. Хоча реальна Школа леді, розташована в замку, цілком підходила для зйомок промо, ніхто не хотів переривати навчання «пацанок». Тоді в них відбувалися активні зміни. Щоправда, декому з учениць педагоги все ж дозволили «прогуляти». Чого лише не зробиш заради улюблених глядачів.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Дивіться яскравий проморолик на Новому каналі, а реаліті «Від пацанки до панянки» чекайте навесні 2021-го.

 

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий