Лірична комедія від студії «Квартал 95»буде складатися з 16 серій. Нещодавно на телеканалі «1+1» вийшов промо-ролик у якому можна побачити перші кадри серіалу.

Серіал розкаже історію подружжя, яке після 7 років шлюбу опинилось на 69 днів замкненим на карантині у власному будинку. Він — успішний пілот, вона — впевнена у собі фітнес-тренер. Чи зможуть ці два лідери пройти всі випробування самоізоляцією? Головні ролі виконують Руслан Ханумак і Даша Рибак. Цікаво, що режисером стрічки став Руслан Ханумак, який і виконав головну чоловічу роль.

— Цей серіал про сімейні стосунки і війну статей. Не тільки ситуація, в яку потрапляють головні герої, але й сам проект завжди буде актуальним, оскільки порушує велику кількість близьких всім тем про стосунки. Упевнений, що 99% глядачів впізнають себе і свого партнера в наших героях. Створена така атмосфера, такий особливий серіальний світ, з якого навіть не хочеться повертатися. Це дуже теплий проект, під час перегляду якого забуваються усі проблеми, — коментує режисер і виконавець головної ролі Руслан Ханумак.

Спеціально для нового проекту актриса Даша Рибак зважилася на кардинальні зміни у зовнішності і вперше в житті пофарбувала волосся.

— Я навіть не сумнівалася, йти на такий експеримент чи ні. І до свого рудого кольору волосся я вже трішки звикаю, — зізнається акторка, яка раніше знімалася в проектах «Папік» і «Мишоловка для кота».

Цікаво, що спочатку проект називався «Війна статей», оскільки від початку був задуманий, як історія про вічну «битву» між чоловіком і жінкою. Однак, реалії сучасного світу внесли свої корективи, і в сюжет втрутилася пандемія Covid-19, яку автори й додали в сценарій.

Прем’єра відбудеться на телеканалі «1+1» вже скоро.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий