Український музикант та фіналіст «Голосу країни» Nazar Ya. розповів про плани на новий 2021 рік.

— Назаре, як відсвяткували новорічні та різдвяні свята? 

— Новий рік я святкую на сцені, дарую людям хороший настрій і роблю свято для них. Для мене це звичне святкування, тому я цьому дуже радий. Вдвічі приємніше виконувати пісню «Новий’21» для людей, так як наживо ще не виконував її. А от Різдво — у колі сім‘ї. Це дуже важливо — бути поруч з рідними.

Nazar YA. презентував новорічну композицію, наповнену щастям 

Які підсумки року ви зробили? Що хорошого приніс 2020-й?

— Яким би рік не здавався складним, для себе я точно розумію, що він був найпродуктивнішим. Багато змінилося за цей рік і зроблено багато кроків вперед. Участь в «Голосі Країни», 6 синглів, 2 кліпи, думаю, якби не карантин, то можна було б здійснити більше цілей. У висновку за цей рік можу сказати тільки одне: йдемо далі і в тому ж темпі.

— «Новий‘21″ — пісня про кращі часи?

— В цю пісню я старався вкласти тільки позитивну і добру енергетику на майбутній 2021-й рік. Тому, однозначно пісня про кращі часи, але основний меседж пісні про те, що ми самі робимо цей час кращим, не потрібно просто сидіти і чекати його, тому що, це наше  життя. Також, на цю пісню ми відзняли кліп, партнером якого стали Villa Mare. У відео ми хотіли передати атмосферу Нового року в компанії друзів.

— Життя після «Голосу країни» — що змінилось? 

— Однозначно я змінився. Відчув жагу працювати далі, творити більше і краще. Проект дав мені впевненість в тому, що я на правильному шляху до мрії.

Чи є у вас особливі новорічно-різдвяні сімейні традиції?

— В сім’ї ми дотримуємося різдвяних традицій, обов’язково в першу чергу це Свята вечеря, 12 страв, зустріч з рідними, і найосновніше це коляда. Всі святкові дні ми збираємося з друзями, родичами в гостях і колядуємо, тому для мене Різдво — це дуже особливе, сімейне свято де я набираюся нових сил і натхнення.

Що ви плануєте у Новому‘21?

— Планів, як завжди, багато. Точно знаю, що дивуватиму новими піснями, кліпами, образами і сподіваюся на багато живих концертів в цьому році. Залишається тільки сподіватися, що карантин закінчиться і артисти зможуть вийти до свого глядача.

Залиште ваш коментар